İngilizlerin ünlü şarkıcı Anne Marie ile düet yaptığı videosu sosyal medyada hızla yayılan Cizreli Mehmet Ali Solan yoğun ilgiden şaşkına döndü.

Peki Bu Düet Nasıl Yapıldı

Günlerdir sosyal medyada ses getiren binlerce tıklama alan bu düet videosunun aslı kısa sürede anlaşıldı.

Smule adlı bir program  sayesinde bu videoyu hazırlayan Cizreli Mehmet’ten dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Anne Marie’nin haberi bile yok.

Bu programı indirerek aslında isteyen herkes bu ve bunun gibi videolar hazırlayarak dünyaca ünlü yıldızlarla düet yapmış gibi yayınlanabilir.

Nacizane bir Cafede Müzik Yapıyorum

Anne Marie’ye ‘Rockabye’ şarkısında eşlik edip düet yapan Cizreli Mehmet Ali Şolan, “Ben müzikle uğraşıyorum ve Cizre’de nacizane bir cafede müzik yapıyorum. O gün de sabah kahvaltı yapıyordum ve kahvaltıdan sonra sosyal medyada programı görüp telefonuma yükledim. Programda gezinirken bir anda karşıma çıktı ve ben de starta bastım ve telefonumla kayda girip eşlik etmeye çalıştım” dedi.

Kim Olduğunu Bilmiyordu

Düet yaptığı kişinin ünlü bir İngiliz sanatçı olduğunu bilmediğini belirten ŞOLAN, “Bilseydim bile yine aynı rahatlıkta eşlik ederdim. Biz Cizre insanı böyleyiz, doğalız,sıcakkanlıyız ve müzik evrenseldir. Bir Cizreli olarak kardeşliğin ve insanlığın pekiştiği bu güzel topraklarda birlikte olmak en güzel şeydir” dedi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here