ABD'de kızı öldürülen Jamaika'daki acılı baba, kızının cenazesine katılabilmek için Başkan Trump'tan video mesajıyla yardım istedi. ( Anadolu Ajansı - Selçuk Acar )
ABD’de kızı öldürülen Jamaika’daki acılı baba, kızının cenazesine katılabilmek için Başkan Trump’tan video mesajıyla yardım istedi.

NEW YORK (AA) – ABD’de kızı öldürülen Jamaika’daki acılı baba Kenroy Smith, New Jersey’deki cenaze törenine katılmak için Başkan Donald Trump’tan vize talebinde bulundu.

Kenroy Smith, 11 yaşındaki kızı AbbieGail’in New Jersey’nin Keansburg kasabasında öldürülmesinden bir hafta sonra, kendisiyle birlikte diğer kızı Kenish’e vize verilmesi için, ABD Başkanı Trump’a hitaben videolu bir mesaj yayınladı.

Abla Kenish’in vize başvurusunun reddedilmesinin ve kendisinin de olumlu bir cevap alamamasının ardından APP.com internet sitesinde video yayınlan Smith, Trump’tan yardımcı olmasını istedi.

16 sene önce “uyuşturucu suçu”ndan hüküm giyen ve sınır dışı edilen Smith, videodaki mesajında Başkan Trump’a, “Küçük AbbieGail’im elimden alındı ve ona son görevimi yapmam gerekiyor. Tek istediğim bu” diye hitap etti.

Smith mesajında ayrıca, “O benim kızım. Benim her şeyim. Lütfen kızımı toprağa girmesinden önce görmeme izin ver” ifadesini kullandı.

Muhabir: Selçuk Acar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here