FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü koordinasyonunda Güleç Sevgi Evlerinde kalan İbrahim ve Mustafa Çiydem ile İbrahim Adem Coştu için sünnet şöleni düzenlendi.

Safranbolu Kaymakamlığı ve Safranbolu Belediyesi ev sahipliğinde Aslanlar SAKEM’de düzenlenen törene Vali Kemal Çeber ve eşi Neslihan Çeber, Safranbolu Kaymakamı ve Safranbolu Kayyum Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, İl Jandarma Komutanı J. Albay Cihan Ulukaya ve eşi, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, kurum müdürleri, Sevgi Evlerinde kalan çocuklar ile davetliler katıldı.

Çeşitli sahne etkinlikleri, oyunlar, animasyon gösterileri, yüz boyama ve palyaço gösterilerinin yapıldığı törende, çocuklara pamuk şeker ve patlamış mısır ikramı yapıldı.

Sünnet olarak erkekliğe ilk adımı atan İbrahim ve Mustafa Çiydem ile İbrahim Adem Coştu’yu kutlayan Vali Kemal Çeber ve eşi Neslihan Çeber çocuklara altın hediye etti.

Törenin son bölümünde SAKEM kursiyerleri tarafından yapılan rölyef sergisini gezen Vali Çeber, yetkililerden bilgiler aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here