Malezya Teknik Üniversitesi Rektörü Prof Ir Dr Wahid Omar ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nordin Yahaya üniversitemizi ziyaret etti.

Sıcak ve samimi bir ortam da gerçekleştirilen ziyaret sırasında yapılan görüşmelere Rektörümüz Prof. Dr. Refik Polat, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Güneş, Prof. Dr. İbrahim Kürtül, Genel Sekreter Doç. Dr. Mücahit Coşkun ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Öğr. Gör. Oya Önalan katıldı. Görüşmelerde öğrenci değişimleri ve iki üniversitenin eğitimde iş birliğinin daha da artırılması konuları ele alındı.

Görüşmeler sonrasında Prof Ir Dr Wahid Omar ve Prof. Dr. Nordin Yahaya, Rektörümüz Prof. Dr. Refik Polat eşliğinde Ay Yıldızlı Stadyumu, Demir Çelik Enstitüsünü ve Kamil Güleç Kütüphanesini gezerek yetkililerden bilgi aldı.

Prof Ir Dr Wahid Omar ve Prof. Dr. Nordin Yahaya’nın ziyaretleri Safranbolu gezisinin düzenlenmesi ve Rektörümüz Prof. Dr. Refik Polat’ın misafirleri onuruna üniversitemize ait Çiçekler Evi Konukevi’nde akşam yemeği vermesi ile son buldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here