FACEBOOK KARABÜK SAYFAMIZI BEĞENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

1985 yılında İlimizde kurulan 5000 Evler Spor Kulübü yenileniyor.

Amatör lig takımı olarak kalmayacak şekilde yeni hedeflerle yenilenme sürecine giren 5000 Evler Spor Kulübü logosunu da değiştiriyor.Kulübün yeni logosunu belirleme noktasında siz değerli Karabük halkının beğenisine sunarak büyük bir nezaket örneği gösteren 5000 Evler spor Kulübü yaptığı açıklamada;

”Yeni yönetim ile Saygıdeğer Karabüklüler ve 5000 Evlerliler merhaba. 1985 yılında kurulan ve 32 yıldır faaliyet gösteren 5000 Evler Spor Kulübü yenilenme sürecine girdi. Sadece amatör lig takımı olarak kalmayacak şekilde yeni yönetim stratejileri belirleyerek önemli hedefler için yola çıkmış bulunuyoruz. Sürecin başlangıcını da yeni logo ile başlatmak istedik. Bu süreçte sizin de düşünceleriniz çok önemli. O nedenle 3 logo alternatifini sizin oylamanıza sunmak istiyoruz. Lütfen 5000 Evler Spor’un yeni logosu konusunda düşüncelerinizi belirtin.İlginize teşekkür ederiz.”dedi.

Bu vesile ile Öğrencipano olarak bizlerde 5000 Evler Spor Kulübünün yeni logosunu siz kıymetli Karabüklü hemşerilerimizin beğenisine sunuyoruz.Beğendiğiniz logo ile ilgili haberimizin altına yorum yapabilir ve logo 1,logo 2 yada logo 3 olarak beğeninizi belirtebilirsiniz.

Logo 1

Logo 2

Logo 3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here