Karabük’ün Safranbolu ilçesinde meydana gelen olay şehir halkını şoka uğrattı.

KARABÜK SAYFAMIZI BEĞENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Alınan bilgilere göre 29 Ocak’ta Safranbolu Esentepe Mahallesi’nde meydana gelen olayda 54 yaşında ki A.Y isimli şahsın kendi Villasında,17 yaşındaki F.E ile ilişkiye girmek istemesi sonucu cinayetle sonuçlandı.

Cinayeti işleyen genç şahsın aracını alıp  Safranbolu’dan ayrıldıktan sonra vicdan azabına katlanamayarak Karabük Emniyet Müdürlüğü’ne gidip olayı anlattı.

F.E’nin Emniyette verdiği ifadede daha önceden tanıdığı 54 yaşındaki A.Y’ nin 29 Ocak Pazartesi akşam saatlerinde kendisini aradığını ve buluştuklarını söyledi.

Buluşmanın ardından A.Y’nin Esentepe’deki evine gidip alkol aldıklarını söyleyen  F.E ‘’ Evden çıkmak istediğim esnada  A.Y cinsel ilişkiye girmek istediğini söyledi.Ben karşı çıkınca bıçak çekerek tehdit etmesiyle tartışmaya başladık. A.Y’nin boşluğundan yararlanarak elindeki bıçağı aldım, yaraladım. O Kanlar içinde yere düşünce bende kendisine ait araçla ilçeden ayrıldım.’’ Dedi.

İfadenin ardından harekete geçen emniyet güçleri bahsedilen villaya ulaştıklatında A.Y’nin cansız bedeni ile karşılaştılar.

Savcılığa sevki yapılan F.E, ifadesi alındıktan sonra olay yerinde keşif yaptırıldı.

Daha önce yurtta kalan ve çok sayıda sabıkasının olduğu öğrenilen F.E tutuklanarak Karabük T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here