Teşkilat yapılanmasına hızla devam eden İyi Parti, Karabük İl Başkanlığının açılışını dün Genel Başkan Meral AKŞENER’in katılımı ile gerçekleşti.

Teşkilat açılışı için Karabük’e gelen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener  ayağının tozuyla Afrin’de şehit düşen Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Ömer Bilal Akpınar’ın ailesini ziyaret ederek Şehidin annesi,babası,eşi ve kardeşi ile sohbet eden Akşener başsağlığı dileğinde bulundu.

İl Başkanlığı açılışı öncesi Kemal Güneş Caddesi üzerinde bir konuşma yapan Genel Başkan Meral Akşener,toplanan kalabalığa seslendi.

Konuşmasında siyasette guguk kuşu modeli var diyen Akşener ;

Şimdi bu arkadaşın guguk kuşları var,İyi Partiyi kendi ağzına almıyor,Meral Akşener’i yok farz ediyor,yanındakilere bakıyoruz hepsi atış halinde. O kişi bana kızıyor sayın Kılıçdaroğlu’na bağırıyor olan zavallı Kılıçdaroğlu’na oluyor.Mert ol mert,Nerede istiyorsan orada çık karşıma’’ dedi.

AKP’nin her konuda aldatıldığını söyleyen Akşener;

Genel Başkan her konuda aldatılıyor,Her aldatılmanın bir delei var ve bunu her zaman siz ödüyorsunuz.

Merkel aldattı,apo aldattı,Obama aldattı,Barzani aldattı en son FETÖ aldattı.Aldatmayan adam yok.

Açılım yaptılar,çözüm süreci yaptılar ve Güney Doğu’nun her yerine hendekler kazıldı ve o hendekler sonucunda 726 şehidimiz var.

AKP Genel Başkanı Afrin şehitleri için 20-25 şehidimiz var bu şehitleri rakam olarak görüyor.

Allah’ın izniyle sizin de desteğinizle Cumhurbaşkanlığını alacağız,Ondan sonra dosta güven,düşmana korku veren Türkiye’yi tekrar geri getireceğiz.dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, şehit ailesi ziyareti sonrası Karabük’te partisinin il başkanlığı binasının açılış törenine katıldı.

kARAB

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here