FACEBOOK GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Geçtiğimiz günlerde Ordu’nun Fatsa ilçesinde bir binanın çatısına çıkarak Sanatçı Kadir İnanı’ı görmek istediğini bu yüzden Fatsa’ya kadar geldiğini söyleyen ve çocuklarına Kadir, Alyazmalım ve Asa ismini verdiği öğrenilen fanatik Kadir İnanır hayranı 38 yaşında ki Yılmaz Çakır’ın  Karabük’lü olduğu ortaya çıktı.

Vatandaşların ihrabı ile olay yerine gelen çok sayıda sağlık,itfaiye ve polis ekiplerin hazır beklediği olay yerinde çevre güvenliğinin alınması ile polis ekiplerinin 2 saatlik ikna çabalarının ardından aşağıya inmeyi kabul eden 38 yaşında ki Yılmaz Çakır;

“Karabüklüyüm ve ailemle birlikte buraya zor şartlarla geldim. Kadir İnanır sevgisi yüzünden psikolojim bozuldu.

‘AKLIM FİKRİM KADİR İNANIR’DA’

Kadir İnanır’ı gerçek babamdan daha çok seviyorum.Aklım fikrim Kadir İnanır’da. Kaç kere görüşmek için İstanbul’a gittim görüşemedim. İstanbul’da da intihara kalkıştım onunla görüşebilmek için fakat beni kandırarak aşağı indirdiler. ‘Kadir İnanır ile görüştürüyorum’ deyip beni kandırdılar. Bana memleketi Fatsa’da olduğu söylendi. Ben de hemen buraya gelmek için yardım toplayarak geldim. Buraya geldim ve kendisinin burada olmadığı görünce çok üzüldüm. Ben çocuklarıma bile oynadığı filmlerdeki karakterlerin isimlerini koydum. Kendisi ile bir kez görüşmek istiyorum.

 

‘ÇOBANI OLMAK İSTİYORUM’

Ben onun çobanı olmak istiyorum. Küçüklüğümden bu yana geliyor ona karşı hayranlığım. Kendisi ile bir kez yüz yüze görüşsem dünyanın en mutlu insanı ben olurum” dedi.Yılmaz Çakır, polis ekiplerince ifadesi alınmak üzere Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here