KARABÜK'ÜN SAFRANBOLU İLÇESİNDE TRAFİK UYGULAMASI YAPAN EKİPLER, DURDUKLARI KAMYON SÜRÜCÜSÜ KARŞISINDA ŞAŞKINLIK YAŞADI. BİR AYAĞI ALÇILI OLAN SÜRÜCÜNÜN AYNI ZAMANDA YETERSİZ EHLİYETLİ OLDUĞUNU TESPİT EDEN EKİPLER SÜRÜCÜ İLE BİRLİKTE TOPLAM 2 BİN 980 TL CEZA KESTİ. (YASİN ERDEM/KARABÜK-İHA)

– Karabük’ün Safranbolu ilçesinde trafik uygulaması yapan ekipler, durdukları kamyon sürücüsü karşısında şaşkınlık yaşadı. Bir ayağı alçılı olan sürücünün aynı zamanda yetersiz ehliyetli olduğunu tespit eden ekipler sürücü ile birlikte toplam 2 bin 980 TL ceza kesti.
Safranbolu Cemal Caymaz Mahallesi Erfilek Caddesi üzerinde ihbar üzerine polis ekipleri harfiyat kamyonunu durdurdu. Durdurulan kamyonun sürücü Ramazan Enes K.’dan ehliyetini isteyen trafik ekipleri gördükleri manzara karşısında şaşırdı. Sağ ayağı alçılı vaziyette harfiyat kamyonunu süren sürücünün birde yetersiz ehliyet ile trafiğe çıktığını belirledi. Ekipler gerekli uyarıları yaptıktan sonra sürücüye yetersiz ehliyet ve alçılı ayak ile trafiğe çıkmadan dolayı bin 490 TL ve takograf cihazından dolayı da bin 490 TL olmak üzere toplam 2 bin 980 TL ceza uyguladı. Gerekli cezai işlemin ardından çağrılan başka bir sürücüye kamyon teslim edilirken, yetersiz ehliyet ve alçılı ayakla yakalanan sürücüde kamyona binere olay yerinden uzaklaştı.

KARABÜK’ÜN SAFRANBOLU İLÇESİNDE TRAFİK UYGULAMASI YAPAN EKİPLER, DURDUKLARI KAMYON SÜRÜCÜSÜ KARŞISINDA ŞAŞKINLIK YAŞADI. BİR AYAĞI ALÇILI OLAN SÜRÜCÜNÜN AYNI ZAMANDA YETERSİZ EHLİYETLİ OLDUĞUNU TESPİT EDEN EKİPLER SÜRÜCÜ İLE BİRLİKTE TOPLAM 2 BİN 980 TL CEZA KESTİ. (YASİN ERDEM/KARABÜK-İHA)
KARABÜK’ÜN SAFRANBOLU İLÇESİNDE TRAFİK UYGULAMASI YAPAN EKİPLER, DURDUKLARI KAMYON SÜRÜCÜSÜ KARŞISINDA ŞAŞKINLIK YAŞADI. (YASİN ERDEM/KARABÜK-İHA)

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here