Akbank Tekirdağ ve İstanbul şubelerinde istihdam edilmek üzere engelli personeller alacak.Aşağıda detayları yazılı ilanları İŞKUR üzerinden görüntülemek içinwww.iskur.gov.tr adresinden giriş yapabilirsiniz.

ENGELLİ İŞ İLAN GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Beden İşçisi (Genel)   

AKBANK T.A.Ş. TEKİRDAĞ ŞUBESİ
Özel / Daimi
1 Açık Pozisyon

TEKİRDAĞ AKBANK T.A.Ş.  çalıştırılmak üzere en lise mezunu,bankacılık temel yetkinliğine sahip engelli personel alınacaktır.İlanla ilgilenen adayların ” ece.kentmen@akbank.com ” mail adresine cv lerini mail atmaları gerekmektedir.
Bankacılık Meslek Elemanı   

AKBANK T.A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Özel / Daimi
25 Açık Pozisyon

İSTANBUL 14 KASIM  2018 ÇARŞAMBA günü SAAT 10:00-13:00 arasında EYÜP BELEDİYESİ EK HİZMET BİNASI SOSYAL DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’nde AKBANK T.A.Ş. bünyesindeBANKACILIK alanında çalıştırılmak üzere ENGELLİ GÖRÜŞMESİ yapılacaktır.***İş Tanımı: İstanbul’daki Şubelerimizde veya Gebze Operasyon Merkezi’mizde görevlendirmek üzere, en az %40 oranında engel raporu bulunan ve güncel raporunun ve kimlik belgesinin bir örneğini birebir görüşmeler sırasında paylaşabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

***Görüşme Yeri :

Eyüp Belediyesi Ek Hizmet Binası Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü

Adres : Alibeyköy Merkez Mah. Namık Kemal Cad.No:79 Eyüpsultan / İstanbul

***Görüşme Günü :

14 KASIM  2018 ÇARŞAMBA  / Saat 10:00-13:00

Aranan Özellikler:*T.C. vatandaşı, *En az lise mezunu, *1983 ve sonrası doğumlu (bankacılık/finans deneyimi olanlarda yaş sınırı bulunmamaktadır), *** Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım mülakatlarında başarısız kabul edilmemiş olmak

 

Büro Memuru (Genel)   

AKBANK T.A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Özel / Daimi
25 Açık Pozisyon

İSTANBUL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here