TRT 1'İN EFSANE YARIŞMA PROGRAMI AİLELER YARIŞIYOR YİNE EĞLENCELİ BİR ÇEKİME EV SAHİPLİĞİ YAPTI. KADINLAR GÜNÜ İÇİN HAZIRLANAN BÖLÜMÜN KONUKLARI BİR DÖNEM RONALDO İLE REKLAM FİLMİNDE OYNAYARAK BÜYÜK SES GETİREN ÜMMİYE TEYZE VE ARKADAŞLARI OLDU. (İHA/İSTANBUL-İHA)

İSTANBUL (İHA) – Ronaldo ile reklam filminde oynayan Ümmiye Teyze, 4 kadın arkadaşı ile birlikte Kadınlar Günü için TRT’nin Aileler Yarışıyor programına katıldı. 
Staff Film’in yapımcılığını üstlendiği TRT 1’in efsane yarışma programı Aileler Yarışıyor yine eğlenceli bir çekime ev sahipliği yaptı. Kadınlar Günü için hazırlanan bölümün konukları bir dönem Ronaldo ile reklam filminde oynayarak büyük ses getiren Ümmiye Teyze ve arkadaşları oldu.
Ümmiye Teyze ve arkadaşlarının karşı masadaki rakipleri ise kaportacı, İETT şoförü, beyaz eşya tamircisi, taksi şoförü ve kuryelik mesleğinde görev yapan 5 başarılı kadın oldu. Kıyasıya bir rekabetin yaşandığı bölümün çekimlerinde Ufuk Özkan, kadın yarışmacılar ve kadın izleyiciler ile birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün önemine dikkat çekti. 
(AŞ-Y) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here