TEPEBAŞI BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞÇİLERİNDEN KURULU EKO ŞOV RİTİM GRUBU, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ DOLAYISIYLA DÜZENLENEN ETKİNLİKTE ŞARKILARINI KADINLAR İÇİN SÖYLEDİ. VATANDAŞLARIN YOĞUN İLGİ GÖSTERDİĞİ KONSER, ESKİŞEHİRLİLERDEN TAM NOT ALDI. (İHA/ESKİŞEHİR-İHA)

ESKİŞEHİR (İHA) – Tepebaşı Belediyesi temizlik işçilerinden kurulu Eko Şov Ritim Grubu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte şarkılarını kadınlar için söyledi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği konser, Eskişehirlilerden tam not aldı. 
Tepebaşı Belediyesinin temizlik işçilerinden kurulu Eko Şov Ritim Grubu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Eskişehir Toplum ve Sanat Derneği tarafından düzenlenen etkinliğe katıldı. Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan ve kurulduğu günden bugüne verdiği konserler ile adından sıkça söz ettiren Eko Şov, Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesinde gerçekleştirilen konserde çöp kovaları, çöp kutuları ve temizlik kürekleri gibi; günlük temizlik çalışmaları sırasında kullanılan araç ve gereçlerden oluşan enstrümanlarıyla müzik yaptı. Konseri çok sayıda vatandaş ile birlikte izleyen Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ve CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü de şarkı ve marşlara eşlik etti. 
Vatandaşların beğeni ile izlediği konser, alkışlar eşliğinde sona erdi. 
(MUR-Y) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here