İSTANBUL'DA FAALİYET GÖSTEREN ÖZEL BİR HASTANE DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ DOLAYISIYLA BİR AY BOYUNCA MAMOGRAFİ, SMEAR VE KADIN HASTALIKLARI MUAYENESİNİ ÜCRETSİZ GERÇEKLEŞTİRECEKLERİNİ DUYURDU. (İHA/İSTANBUL-İHA)

FACEBOOK’TAN BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İSTANBUL (İHA) – İstanbul’da faaliyet gösteren özel bir hastane Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla bir ay boyunca mamografi, smear ve kadın hastalıkları muayenesini ücretsiz gerçekleştireceklerini duyurdu. 

İstanbul’un eski ilçelerinden Eyüpsultan’da bulunan Alibey Hospital adlı hastane, Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Eyüpsultan ilçesinde ikamet eden kadınların mamografi, smear ve kadın hastalıkları muayenesini ücretsiz yapacaklarını açıkladı. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen sosyal sorumluluk projesinin 8 Mart ile 8 Nisan tarihleri arasında geçerli olduğu belirtildi. 

Op. Dr. Çetin: “Erken teşhisin hayat kurtarır” 
Konuyla ilgili bilgi veren Alibey Hospital Başhekimi Op. Dr. Ali Çetin, erken teşhisin hayat kurtaracağını ifade etti. 
Dr. Çetin, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projesi kapsamında kadınlarımıza ücretsiz sağlık kontrolü düzenlemeye karar verdik. Her türlü hastalıkta erken tanı çok önemli. Bizde istedik ki kadınlarımız için önemli olan bu günde faydalı bir hizmet sunalım. Eyüpsultanlı kadınlarımızı kampanyaya katılmaya davet ediyoruz” dedi.
(EE-E) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here