KARABÜK'TE MUHTAR ADAYI OLAN EROL GÜNDÜZ, 31 MART YEREL SEÇİMLERİNDE MAHALLE MUHTARLIĞINI KAZANMASI HALİNDE SEÇMENLERİNDEN 1 KİŞİYİ UMREYE GÖNDERMEYİ VAAT ETTİ. (RIDVAN BOSTANCI/KARABÜK-İHA)

FACEBOOK’TAN BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Rıdvan Bostancı 
KARABÜK (İHA) – Karabük’te muhtar adayı Erol Gündüz, seçimlerde mahalle muhtarlığını kazanması halinde bir seçmene umre, bir seçmene çeyrek altın, bir seçmene bulaşık makinesi ve 3 kişiye de hediye vaat etti. 
31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kalırken, mahalle muhtar adayları seçmenlerden oy alabilmek için çeşitli vaatlerle vatandaşların karşısına çıkıyor. Karabük’ün Yeşil Mahalle Muhtar adayı Erol Gündüz de muhtarlığı kazanması halinde diğer muhtar adaylarından farklı olarak bir seçmeni umreye gönderme vaadinde bulundu. “1 oy 1 şans demek” sloganı ile muhtarlık adaylığını açıklayan sanat yönetmeni ve organizatör Gündüz, umre vaadinin yanında bir kişiye çeyrek altın, bir kişiye bulaşık makinesi ve 3 kişiye de çeşitli hediyeler verecek. Umreye gitmek isteyecek seçmenlerin başvurularını alacak olan Gündüz, 19 Temmuz tarihinde televizyon programında gerçekleştireceği çekilişle umreye göndereceği kişiyi belirleyecek. 
Türkiye’de ilk defa muhtar adayı olarak farklı bir uygulamaya imza atacaklarını belirten Erol Gündüz, “Karabük Yeşil Mahalle Muhtar adayıyım. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde nasip olursa muhtarlığa çıktık. Herkesin dilinde muhtar aylığı olmasa bu kadar muhtar adayı çıkmaz diye bir dedikodu dönüyor. Elbette çıkmayabilir, çok doğaldır ama devletimiz bize bunu uygun görmüş. Benim işim mahalleme hizmet yapmak. Bu hizmet genelinde Türkiye genelinde ilk defa muhtar adayı olarak bir uygulamaya imza atacağız. Mahallemizde muhtar olduğum zaman 19 Temmuz’da televizyonda canlı yayında umre çekilişimiz olacaktır. Çekilişimizde umre ziyaretimiz vardır. Bu umrenin bütün masraflarını muhtar olduğumda ben karşılayacağım. Bunun yanında bir kişiye altın, bir kişiye bulaşık makinesi ve 3 kişiye değişik hediyelerimiz var. Tüm çocuklarımıza da muhtarlığımıza geldiklerinde tüm hediyeleri sunacağız inşallah” diye konuştu. 
Muhtar seçildiği zaman 6 ay maaş almayacağını ifade eden Gündüz, “6 ay maaşı biriktirip halkımıza bu hizmeti yatırım olarak yapacağım. Muhtar adayı olarak size söz veriyorum, projelerimizin hepsini yapacağız. Bir oy bir şans demektir” dedi. 
(RB-YE-CC-Y) 

31 MART YEREL SEÇİMLERİNE SAYILI GÜNLER KALIRKEN, MAHALLE MUHTAR ADAYLARI SEÇMENLERİNDEN OY ALABİLMEK İÇİN ÇEŞİTLİ VAATLERLE VATANDAŞLARIN KARŞISINA ÇIKIYOR. KARABÜK’ÜN YEŞİL MAHALLE MUHTAR ADAYI EROL GÜNDÜZ’ DE MUHTARLIĞI KAZANMASI HALİNDE DİĞER MUHTAR ADAYLARINDAN FARKLI OLARAK 1 SEÇMENİNİ UMREYE GÖNDERME VAADİNDE BULUNDU. “1 OY 1 ŞANS DEMEK” SLOGANI İLE MUHTARLIK ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN SANAT YÖNETMENİ VE ORGANİZATÖR GÜNDÜZ, UMRE VAADİNİN YANINDA 1 KİŞİYE ÇEYREK ALTIN, 1 KİŞİYE BULAŞIK MAKİNESİ VE 3 KİŞİYE DE ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERECEK. UMREYE GİTMEK İSTEYECEK SEÇMENLERİN BAŞVURULARINI ALACAK OLAN GÜNDÜZ, 19 TEMMUZ 2019 TARİHİNDE TELEVİZYON PROGRAMINDA GERÇEKLEŞTİRECEĞİ ÇEKİLİŞLE UMREYE GÖNDERECEĞİ KİŞİYİ BELİRLEYECEK. (RIDVAN BOSTANCI/KARABÜK-İHA)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here