Karabük Valisi Fuat GÜREL,KARÜNDER Yönetimini makamında kabul etti.

KARÜNDER Yönetim Kurulu Başkanı Erkan BÖREKÇİ Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan YALÇIN,Murat ÖZKAN,Nahide ÜŞÜMEZ ALTUNÖZ,Cemil ALTAN ve Murat TAŞDELEN’in katıldığı ziyarette Karabük Üniversitesi ve Karabük Turizmi öne çıkan konulardan oldu.

Karabük Üniversitesi’nin kuruluş süreci ile ilgili Vali GÜREL bilgilendirilirken aynı zamanda Karabük ekonomisine can verecek olan turizm sektörü ile ilgilide bir sunum yapıldı.

Karabük Valisi Fuat GÜREL’e kendilerini makamında kabul etme nezaketini gösterdikleri için teşekkürlerini ileten KARÜNDER Başkanı Erkan BÖREKÇİ;

Karabük’ün sorunlarına ışık tutan ve çözüm üreten bir dernek olmaları nedeniyle Karabük’te dernekcilik anlayışına yeni bir bakış açısı getirdiklerini ifade etti.

Bu çerçevede Vali GÜREL’ e yaptıkları sunum ile kendilerini ifade etme şansı bulduklarını kaydeden BÖREKÇİ;

Sayın Valimiz GÜREL’ e projelerimizi aktardık.Karabük sorunları ile ne kadar yakından ilgilendiğimizi ve her platformda bu sorunları dile getirerek çözüm ürettiğimiz Karabük halkı yakından bilmekte ve takip etmektedir.Bu vesile ile Sayın Valimize KARÜNDER’i anlatma şansını bulduğumuz için kendilerine ayrıca teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here