DENİZLİ'DE KENTİN YÜKSEK KESİMLERİNDE KAR YAĞIŞI YAŞANIYOR. ÖZELLİKLE ÇAMELİ İLÇESİNDE ETKİLİ OLAN KAR YAĞIŞININ, GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA YAŞANAN SICAK HAVADA AÇAN ÇİÇEKLERİN ÜZERİNE YAĞMASI İKİ MEVSİMİ BİR ARADA YAŞATIYOR. (OSMAN BAŞPINAR/DENİZLİ-İHA)

Osman Başpınar 
DENİZLİ (İHA) – Denizli’de kentin yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili oluyor. Özellikle Çameli ilçesinde etkili olan kar yağışının, geçtiğimiz haftalarda yaşanan sıcak havada açan çiçeklerin üzerine yağması iki mevsimi bir arada yaşatıyor. 
Denizli’de akşam saatlerinden itibaren etkili olan yağmur, yüksek kesimlerde sabah saatlerinde yerini kar yağışına bıraktı. Denizli-Antalya yolu üzerinde bulunan Cankurtaran mevkisinde karla karışık yağmur etkili oldu. Trafik ekipleri yağış nedeniyle kayganlaşan yolda herhangi bir sorun yaşanmaması adına sürücülere uyarılarda bulunuyor. 
Özellikle Çameli ilçesinde etkili olan kar geçtiğimiz hafta havaların ısınmasıyla açan çiçeklerin üzerine yağıyor. Yaz ve kış mevsimlerinin bir arada yaşandığı kentte kartpostallık görüntüler oluşuyor. Uzun bir aradan sonra karla karşılaşan çocuklar ise kartopu oynayarak karın tadını çıkarıyor. Etkisini giderek artıran kar yağışı nedeniyle ilçenin bazı kesimlerinin beyaza büründüğü görüldü. Kar yağışının kentin yüksek kesimlerinde aralıklarla devam etmesi bekleniyor. 
(Aİ-MK-Y) 

DENİZLİ’DE KENTİN YÜKSEK KESİMLERİNDE KAR YAĞIŞI YAŞANIYOR. ÖZELLİKLE ÇAMELİ İLÇESİNDE ETKİLİ OLAN KAR YAĞIŞININ, GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA YAŞANAN SICAK HAVADA AÇAN ÇİÇEKLERİN ÜZERİNE YAĞMASI İKİ MEVSİMİ BİR ARADA YAŞATIYOR. (OSMAN BAŞPINAR/DENİZLİ-İHA)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here