CUMHUR İTTİFAKI KÖŞK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI NURİ GÜLER VE EKİBİNİN SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA KÖŞK ÇİFTLİK MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ. MİTİNGE DÖNÜŞEN KÖY ZİYARETİNDEKİ KONUŞMALAR YENİZELANDA'DA MÜSLÜMANLARA YÖNELİK GERÇEKLEŞTİRİLEN MENFUR TERÖR SALDIRISINDA ŞEHİT DÜŞENLERİN RUHUNA OKUNAN DUALARLA BAŞLADI. (İHA/AYDIN-İHA)

AYDIN (İHA) – Cumhur İttifakı Köşk Belediye Başkan Adayı Nuri Güler ve ekibinin seçim çalışmaları kapsamında Köşk Çiftlik mahallesini ziyaret etti. Mitinge dönüşen köy ziyaretindeki konuşmalar Yenizelanda’da Müslümanlara yönelik gerçekleştirilen menfur terör saldırısında şehit düşenlerin ruhuna okunan dualarla başladı. 
59. Hükümetin Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç’un da yer aldığı ziyarete Çiftlik mahallesi sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Yenizelanda’da Müslümanlara yönelik terör saldırısının kınandığı köy mitingi şehit düşen Müslümanların ruhuna okunan Kur’an-ı Kerim ve dualarla başladı. Köylülere ilgilsinden dolayı teşekkür eden Cumhur İttifakı Köşk Beleidye Başkan Adayı Nuri Güler, Köşk’ün en büyük köylerinden biri olan ve tarımsal üretimin yoğun olduğu Çiftlik Mahallesi’ne özel projelerinden söz etti. Köyde üretilen ürünlerin daha iyi tanıtılması amacıyla Çiftlik’te ‘Domates Festivali’ düzenleyeceklerini belirten Nuri Güler, Köşk’ün adına yakışır bir şekilde hizmetlerin devam edeceğini söyledi. 
31 Mart yerle seçimlerin sıradan bir mahalli seçim olarak görülmemesi gerektiğini kaydeden 59. Hükümetin Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Türkiye’de ve dünya genelinde cereyan eden olaylardan söz ederek “Sandıkta çalıkakıcılara meydan vermeyin. Gerçek Efelere desteğinizi bekliyoruz” dedi. 
(İK-Y) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here