ÜNLÜ TASARIMCI PINAR BENT, 'GELİN ETME, GELİN EĞİT' PROJESİ KAPSAMINDA GERÇEKLEŞEN ETKİNLİKTE, TASARIMLARIYLA SES GETİRDİ. BİR ÇOK ÜNLÜ İSMİN KATILDIĞI ÖDÜL TÖRENİ, İSTANBUL SARIYER'DE BULUNAN PORTAXE ADLI MEKANDA GERÇEKLEŞTİ. (İHA/İZMİR-İHA)

FACEBOOK’TAN BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İZMİR (İHA) – Ünlü tasarımcı Pınar Bent, ‘Gelin Etme, Gelin Eğit’ projesi kapsamında gerçekleşen etkinlikte, tasarımlarıyla ses getirdi. Bir çok ünlü ismin katıldığı ödül töreni, İstanbul Sarıyer’de bulunan Portaxe adlı mekanda gerçekleşti. 
Yeni yıla hızlı bir giriş yapan Türkiye’nin önde gelen gelinlik tasarımcısı Pınar Bent, şimdi de çocuk yaşta evlendirilen ve okul eğitiminden yoksun kalan kız çocukları için dev bir proje ile adından söz ettirdi. İstanbul Sarıyer Portaxe adlı mekanda gerçekleşen, 2019 Altın Taç Ödülleri kapsamında yapılan etkinlikte Bent, tasarımlarıyla dikkat çekti. Bent, “Ülkemizde çocuk yaşta evlendirilmek zorunda bırakılan ve okul eğitimini bitiremeyen kızlarımız var. Onlar için başlatılan ‘Gelin Etme, Gelin Eğit’ adlı proje katkıda bulunduğumuz için memnunuz” dedi. Ünlü isimlerinde katıldığı etkinlikte çocuklar, tasarımcı Pınar Bent’in tasarladığı siyah gelinliklerle sahne aldı. 
İzmirli tasarımcı Pınar Bent, 2019 yılına tasarımlarıyla ve yaptığı kapsamlı defilelerle adından söz ettirmiş, yurt dışına yaptığı yüksek ihracat rakamlarıyla Avrupa ve Orta Doğu’da tanınmış bir marka haline gelmişti. 
(HG-Y) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here