ANTALYA'NIN DEMRE İLÇESİNDE BELEDİYE BAŞKANI SÜLEYMAN TOPCU'NUN DAVETİ ÜZERİNE SAHNE ALAN SANATÇI LARA SEVENLERİNE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI. 2 SAAT SAHNEDE KALAN LARA, SÖYLEDİĞİ HAREKETLİ PARÇALARLA SEYİRCİLERİ COŞTURURKEN, YAPTIĞI DANSLAR İLE DE SEYİRCİLERİN BEĞENİSİNİ TOPLADI. KONSERE YAKLAŞIK 5 BİN KİŞİ KATILDI. (İHA/ANTALYA-İHA)

Mehmet Şentürk 
ANTALYA (İHA) – Antalya’nın Demre ilçesinde Belediye başkanı Süleyman Topcu’nun daveti üzerine sahne alan sanatçı Lara sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. 2 saat sahnede kalan Lara, söylediği hareketli parçalarla seyircileri coştururken, yaptığı danslar ile de seyircilerin beğenisini topladı. Konsere yaklaşık 5 bin kişi katıldı. 
Pop Müzik sanatçısı Lara Demre ilçesinde daha önce de konser verdiğini ancak bu muhteşem kalabalık karşısında büyülendiğini söyleyerek, “Görüyorum ki izleyenler arasında bebek denecek yaştan 80’i aşmış vatandaşlarımız var. O yüzden bende her kuşağa ayrı ayrı şarkılar söyleyeceğim.” dedi. 
Konser sonrası Cumhur İttifakı Demre Belediye Başkan Adayı, Mevcut Başkan Süleyman Topcu, Lara’ya çicek ve tablo hediye etti, birlikte vatandaşlara karanfil attılar. Belediye Başkanı Süleyman Topcu, konserin ardından vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektiren Lara’yı en kısa zamanda Demre’de tekrar görmek istediklerini söyleyerek Yörük Göçü Festivaline davet etti. 
(MŞ-CE) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here