DÖRT AYDAN BU TARAFA SEÇİM SÜRECİNİN DEVAM ETTİĞİNİ İFADE EDEN VERGİLİ, "YAPACAKLARI TEK BİR PROJE OLMADIĞI GİBİ TEK YAPTIKLARI İFTİRA KAMPANYALARI İLE, İTİBARSIZLAŞTIRMA KAMPANYALARI İLE RAFET VERGİLİ'YE ÇAMUR AT, İFTİRA AT, İŞ HAYATINA KADAR SÖZLER ÜRET, YAPMIŞ OLDUKLARI İŞLERİ GÖRME. TEK YAPTIKLARI BU. BEN ŞUNA İNANIYORUM. ALLAH BANA KARABÜK'E VEFA BORCUNU ÖDEMEYİ NASİP ETTİ. BENDE KARABÜK'E NE YAPILMASI GEREKİYORSA YAPTIM. BÜTÜN DOSTLARIM, BÜTÜN PARTİLİLER, BÜTÜN KARABÜKLÜLER BİZİ BAĞRINA BASACAK 31 MART AKŞAMI TEKRARDAN KARABÜK'Ü BİZE TESLİM EDECEKTİR" DİYE KONUŞTU. (RIDVAN BOSTANCI/KARABÜK-İHA)

KARABÜK (İHA) – Karabük Belediye Başkanı ve MHP Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili 31 Mart Yerel Seçimler öncesi Hürriyet Caddesinde son mitingini gerçekleştirdi. 
Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği mitinge Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yanı sıra Safranbolu MHP Belediye Başkan Adayı Fatma Danışman, teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
Mitingde konuşan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, diğer adayların tahammülsüzlük içerisinde yapılan projeleri takdir etmedikleri gibi her işi eleştirmeye gayret ettiklerini belirterek, “10 yıl içerisinde yapmış olduğumuz hizmetler Karabük’ü tam geriye yönelik 70 yıllık hizmetler yaptık. Mezbaasından haline kadar alt geçidinden meydanına kadar, yürüyen merdiveninden oarklarına kadar, sosyal yaşam merkezlerine kadar, spor tesislerine kadar ve Safranbolu’yu birbirine bağlayan Çelik köprüye kadar 10 yıl içerisinde Karabük Belediyesi üretti. 1 Milyon ton asfalt kullandı. 4 yıl gibi biri süre içerisinde doğal gazı dağıttı. Alt yapı hizmetlerinde hiçbir eksik bırakmadı. Şimdi hepsi ellerine boya kalemi almış yapmış olduğumuz icraatlar üzerinde birisi lamba çiziyor, öbürü ağaç çiziyor. Biri daha önceden belediye başkanlığı yapmış bir arkadaşımız diğeri 3 yıl milletvekilliği yapmış. Ne bu caddelerde ne de sokaklarda gözükmüş ne bir Allah’ın kulunun işini görmüş. Karabük’e yaptıkları tek bir iş yok” dedi. 
“Karabüklüler 31 Mart akşamı tekrardan Karabük’ü bize teslim edecektir” 
Dört aydan bu tarafa seçim sürecinin devam ettiğini ifade eden Vergili, “Yapacakları tek bir proje olmadığı gibi tek yaptıkları iftira kampanyaları ile, itibarsızlaştırma kampanyaları ile Rafet Vergili’ye çamur at, iftira at, iş hayatına kadar sözler üret, yapmış oldukları işleri görme. Tek yaptıkları bu. Ben şuna inanıyorum. Allah bana Karabük’e vefa borcunu ödemeyi nasip etti. Bende Karabük’e ne yapılması gerekiyorsa yaptım. Bütün dostlarım, bütün partililer, bütün Karabüklüler bizi bağrına basacak 31 Mart akşamı tekrardan Karabük’ü bize teslim edecektir” diye konuştu. 
Konuşmanın ardından Vergili, kendisini dinlemeye gelen yoğun kalabalık ile Hürriyet Caddesinde yürüyüş gerçekleştirdi. 

KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI VE MHP KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI RAFET VERGİLİ 31 MART YEREL SEÇİMLER ÖNCESİ HÜRRİYET CADDESİNDE SON MİTİNGİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ. (RIDVAN BOSTANCI/KARABÜK-İHA)
VATANDAŞLARIN YOĞUN KATILIM GÖSTERDİĞİ MİTİNGE KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ YANI SIRA SAFRANBOLU MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FATMA DANIŞMAN, TEŞKİLAT MENSUPLARI VE ÇOK SAYIDA VATANDAŞ KATILDI. (RIDVAN BOSTANCI/KARABÜK-İHA)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here