ÖDÜLÜ ALAN TURKCELL PAZARLAMA DİREKTÖRÜ ÖMER BARBAROS YİŞ, ŞUNLARI SÖYLEDİ: "TÜRKİYE'Yİ CEP TELEFONUNDAN İLK ALO'YLA BULUŞTURAN ŞİRKET OLARAK HER GEÇEN GÜN ARTAN SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİYLE, İYİLİK ODAKLI PROJELERİMİZLE TEKNOLOJİYE DOKUNUYOR VE EN İLERİ TEKNOLOJİLERİ MÜŞTERİLERİMİZLE BULUŞTURUYORUZ. 1440 STRATEJİMİZLE GÜNÜN HER ANINDA MÜŞTERİLERİMİZİN YANINDA OLMAYI, ONLARIN HAYATINA DEĞER KATMAYI AMAÇ EDİNDİK. '7'DEN 70'E HERKES İÇİN TURKCELL' DEDİK. ÖYLE Kİ BU SÖYLEMDE MİNİK DOSTLARIMIZI DA UNUTMADIK. 4 NİSAN DÜNYA SOKAK HAYVANLARI GÜNÜ'NDE TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR YANINDAKİ MAĞAZALARIMIZI SOKAK HAYVANLARINA AÇTIK, ONLARIN MAMA VE SU İHTİYAÇLARINA MÜŞTERİLERİMİZLE BERABER DESTEK OLDUK. ŞİMDİ ONLARIN YUVA İHTİYACINI DA KARŞILIYORUZ. BU ANLAMLI ÖDÜL VE MÜŞTERİLERİMİZİN TEVECCÜHÜ İLE BERABER EN İYİ YAŞAM MARKASI UNVANINA LAYIK OLMAK İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ". (İHA/İSTANBUL-İHA)

İSTANBUL (İHA) – Dijital Operatör Turkcell, Sürdürülebilirlik Akademisi ve Nielsen işbirliğiyle gerçekleştirilen Marketing Türkiye’nin araştırmasında, telekomünikasyon dalında ‘En İyi Yaşam Markası’ ödülüne layık görüldü. 

Marketing Türkiye, Sürdürülebilirlik Akademisi ve Nielsen 2018’e damgasını vuran iyi yaşam markalarını belirledi. Türk tüketicisinin yaşam tarzına, tüketim alışkanlıklarına, iyi yaşamı yeniden tanımlayan ve şekillendiren değerlerine odaklanan ‘Good Life/ İyi Yaşam Araştırması’da farklı kategorilerde yılın en iyileri ödül aldı. Dijital Operatör Turkcell, telekomünikasyon kategorisinde ‘En İyi Yaşam Markası’ seçildi. 

“Müşterilerimizin teveccühüne layık olmaya devam edeceğiz” 
Ödülü alan Turkcell Pazarlama Direktörü Ömer Barbaros Yiş, şunları söyledi: “Türkiye’yi cep telefonundan ilk alo’yla buluşturan şirket olarak her geçen gün artan sorumluluğumuzun bilinciyle, iyilik odaklı projelerimizle teknolojiye dokunuyor ve en ileri teknolojileri müşterilerimizle buluşturuyoruz. 1440 stratejimizle günün her anında müşterilerimizin yanında olmayı, onların hayatına değer katmayı amaç edindik. ‘7’den 70’e herkes için Turkcell’ dedik. Öyle ki bu söylemde minik dostlarımızı da unutmadık. 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarımızı sokak hayvanlarına açtık, onların mama ve su ihtiyaçlarına müşterilerimizle beraber destek olduk. Şimdi onların yuva ihtiyacını da karşılıyoruz. Bu anlamlı ödül ve müşterilerimizin teveccühü ile beraber en iyi yaşam markası unvanına layık olmak için çalışmaya devam edeceğiz”. 
(EE-E) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here