31 MART MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİNDE MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNDEN (MHP) YENİCE BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLEN ZEKİ ÇAYLI MAZBATASINI ALDI. (DİLEK KOCABAŞ/KARABÜK-İHA)

KARABÜK (İHA) – 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden (MHP) Yenice Belediye Başkanı seçilen Zeki Çaylı mazbatasını aldı. 

YENİCE ADLİYESİNDE DÜZENLENEN TÖRENDE, ÜÇÜNCÜ KEZ YENİCE BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLEN ZEKİ ÇAYLI ‘YA MAZBATASI İLÇE SEÇİM KURULU BAŞKANI HAKİM TUÇE AKDAŞ MEYDAN TARAFINDAN VERİLDİ. (DİLEK KOCABAŞ/KARABÜK-İHA)


Yenice Adliyesinde düzenlenen törende, üçüncü kez Yenice Belediye Başkanı seçilen Zeki Çaylı ‘ya mazbatası İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Tuğçe Akdaş Meydan tarafından verildi. 
Çaylı gazetecilere yaptığı açıklamada , ”Bugün itibariyle mazbatamızı aldık. 09 Nisan 2019 Salı günü saat 14:00’de dostlarımızla birlikte Yenice Belediyemize çıkarak kaldığımız noktadan yolumuza devam edeceğiz. Aldığımız sorumluluğun ve üzerimizdeki ağır yükün bilinci içerisindeyiz. Bu nedenle hemen çalışmalarımıza başlayacağız. Biz birlikte Yenice’yiz ifadesinin ifade olmaktan ibaret olmadığı seçim sonuçlarına yansıdığını hep birlikte gördük. Bu süreçte bizimle olan tüm gönül dostlarımızı binlerce teşekkür ediyorum. Bu zafer, Yenice halkının zaferidir. Neler ile mücadele ettiğimizi sağduyulu tüm dostlarımız yakinen bilmektedir. Sonuçların bir kez daha Yenicemize ve memleketimize hayırlı olmasını diliyorum. Bize olan güvenlerini mahcup etmedik, etmeyeceğiz” dedi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here