KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANI OP. DR. GALİP VİDİNLİOĞLU, KASTAMONU BELEDİYESİ'NİN LOGOSUNA TC İBARESİNİ EKLEYEREK, ETRAFINA DA BELEDİYE BAŞKANLARINA TEMSİLEN 49 YILDIZ EKLEDİKLERİNİ SÖYLEDİ. (VEDAT YUNUS İKİZOĞLU/KASTAMONU-İHA)

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Galip Vidinlioğlu, Kastamonu Belediyesi’nin logosuna TC ibaresini ekleyerek, etrafına da belediye başkanlarına temsilen 49 yıldız eklediklerini söyledi. 
Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Galip Vidinlioğlu, Kastamonu Belediyesi’nin logosuna TC ibaresini eklediklerini belirterek, “Teleferik Projesinde halkımıza referanduma gideceğimizi söyledikten sonra ikinci iş olarak logomuza TC ibaresini koyduk. Logomuz, Türkiye Cumhuriyeti Kastamonu Belediye Başkanlığı şeklinde oldu. Etrafında da 49 tane yıldızımız var belediye başkanlarımızı temsil eden. Bunu bizler ilk iş olarak yaptık” dedi. 
Projelerini hayata geçirmek için ön çalışma içerisinde olduklarını söyleyen Vidinlioğlu, şunları kaydetti: “Kastamonu’da şu anda yüzde 75 gibi yani 4’te 3’üne yakın bir kitlesine halkımız artık MHP’li yerele yöneticilere telsem etmiş durumdu. Bu da bizlerin omuzlarında büyük bir yükü de beraberinde getiriyor. Bundan sonra bizlerinde yapacağı tek şey diğer ilçe belediyelerimizle birlikte entegreli bir şekilde çalışarak şehrimize bu anlamda hizmet edeceğiz. Bu konuda birimlerimizle irtibat halindeyiz. Projelerimizi de hayata geçirme noktasında ön çalışmalarımız sürüyor. Bunlar önümüzdeki günlerde daha da netlik kazanmış olacak.” 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here