İZMİR'İN BUCA İLÇESİNDE BİR GENÇ KIZ, İDDİALARA GÖRE BARIŞMA TEKLİFİNİ KABUL ETMEDİĞİ ESKİ ERKEK ARKADAŞI TARAFINDAN SİLAHLA VURULARAK ÖLDÜRÜLDÜ. (İHA/İZMİR-İHA)

İZMİR (İHA) – İzmir’in Buca ilçesinde bir genç kız, iddialara göre barışma teklifini kabul etmediği eski erkek arkadaşı tarafından silahla vurularak öldürüldü. Öte yandan, genç kızın babasının da 15 yıl önceki bir silahlı saldırıda öldürüldüğü ortaya çıktı. 
Edinilen bilgiye göre, 18 yaşındaki Dilan Tutucu’dan haber alamayan yakınları durumu polise anlattı. Daha sonra polis, sağlık ekipleriyle birlikte Tutucu’nun evine girdi ve korkunç manzarayla karşılaştı. Genç kızın, silahla vurularak öldürüldüğü belirlendi. Genç kızın cenazesi, savcının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından İzmir Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Polis, genç kızın ayrıldığı erkek arkadaşı A.Y. tarafından öldürülmüş olabileceği ihtimali üzerinde dururken, A.Y. her yerde aranıyor. 

15 yıl önce babası da öldürülmüş 
Öte yandan genç kız, otopsi sonrası yakınları tarafından teslim alındı ve Çukur Mahalle Camii’ndeki cenaze namazı sonrası Yeni Buca Mezarlığında toprağa verildi. Genç kızın olayının ardından acı bir gerçek de ortaya çıktı. Dilan Tutucu’nun babası Mehmet Ali Tutucu’nun da 15 yıl önce öldürüldüğü öğrenildi. 

İZMİR’İN BUCA İLÇESİNDE BİR GENÇ KIZ, İDDİALARA GÖRE BARIŞMA TEKLİFİNİ KABUL ETMEDİĞİ ESKİ ERKEK ARKADAŞI TARAFINDAN SİLAHLA VURULARAK ÖLDÜRÜLDÜ. (İHA/İZMİR-İHA)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here