TOBB  75.Genel Kurulunun ilk gününde  Hizmet Şeref Belgeleri ve Plaketleri ile Proje Ödülleri töreni TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun ev sahipliğinde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat OKTAY  ve Ticaret Bakanı Ruhsar PEKCAN’ın  teşrifleriyle 01.05.2019 tarihinde TOBB Konferans Salonunda  gerçekleşti.

            TOBB tarafından bu yıl ilki yapılan proje yarışması 8 farklı kategoride düzenlendi. Karabük Ticaret ve Sanayi Odası BAKKA Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında gerçekleştirdiği  “ÜRETEN ELLER”  Projesi 365 oda ve borsa tarafından sunulan projeler arasında jüri tarafından değerlendirilerek finale kalan 40 proje arasına girdi. Sosyal Sorumluluk projeleri kategorisinde yarışan projemiz ilk 5 proje arasında yer alarak başarı elde etti.

            İlimizde kadın girişimciliğin gelişmesine öncülük yapmak, kadın kooperatiflerinin kuruluşunu desteklemek, el sanatları ve yöresel ürünlerin üretimiyle kadınlarımıza ekonomik destek sağlamayı amaçlayan “Üreten Eller” projemize ödülü Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat OKTAY,Ticaret Bakanı Ruhsar PEKCAN  ve TOBB Başkanı M.Rifat  HİSARCIKLIOĞLU  tarafından Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet MESCİER’e verildi.

          Tören Proje Ödülleri alan odalarla yapılan toplu anı fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here