Hayatın meşgalesine kapılıp zamanı yakalama adına bir koşuşturmaca… Metropol şehirlerinde daha yoğun hissedilen trafik yoğunluğu, iş stresi, okul takibi derken bir de bakmışsınız ki akşam oluvermiş. Uykunuzla beden yorgunluğunu yok ederken, ruhunuzun yorgunluğunu bir sonraki güne taşır olmuşsunuz.

Okumak… Ruhunuzu rahatlatacak harika bir yöntem. Edebiyatın derin keşif hanesinde doruklara çıkmak ruhunuzu oldukça rahatlatıp, iç sesinizi duymanızı sağlayacaktır.

Edebi tercih sizin seçimizdir. İster şiir ister roman ister psikoloji… Okuyacağınız kitabın türünü doğru seçmeniz sizi bir sonraki sürece çok rahat taşıyacaktır. O süreç kültürel olarak dolu bir zihni beraberinde getirecektir. Bir kişinin değişmesi çok şeyi değiştirir. Çok kişinin değişmesi Dünya’yı değiştirecektir. Evrenin insana sunduğu yaşam felsefesini daha derinden anlayıp, yaşamsal süreci daha iyi algılamaya kapı aralayacaktır bu değişim ve dönüşüm.

Bundan sonra ki yazılarımda kitapların gizemli dünyalarına sizlerle kapı aralayacak, gökyüzünün sonsuz maviliğinde, edebiyatın buluşturduğu çatıda sizlerle olacağım.

Sanata, edebiyata ve insana dair görüşmek dileğiyle…

İLKNUR ARTUĞ

1 YORUM

  1. Hayırlı olsun. Çok güzel bir noktaya değinmişsiniz. Kitap okumak, hepimizin yaşaması şart olan bir gelişme süreci. Bu güzelliği yakalayanlara SRLAM olsun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here