Rize, Edirne ve Muğla İl Tarım Müdürlüklerine engelli Tarım İşçisi, Muhasebe ve Meslek Elemanı,Bilgisayar Programcılığı Teknikeri ve Süt ve Ürünleri Teknikeri alınacak.

EDİRNE İL TARIM MÜDÜRLÜĞÜ ENGELLİ TARIM IŞÇISI ALIMI (ÖNLİSANS MEZUNU)

Adaylar 24.06.2019 tarihine kadar İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

RİZE İL TARIM MÜDÜRLÜĞÜ ENGELLİ MUHASEBE MESLEK ELEMANI (ÖNLİSANS)

Başvuracak adayların Üniversitelerin Önlisans

Muhasebe

Bilgisayarlı Muhasebe

Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları

Muhasebe Ve Finans

Muhasebe Ve Vergi Yönetimi bölümlerinin herhangi birinden mezun olmaları gerekmektedir. Ayrıca konu ile diğer duyurular İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün (rize@tarımorman.gov.tr)internet adresinde ilan edilecek olup  TEBLİGAT MAHİYETİNDE YAYINLANACAKTIR. Ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır. Posta, kargo ve kurye ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktıralınmayacaktır

İrtibat: Köksal TEMİZKAN ( 0464 213 04 59 )

RİZE İL TARIM MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI TEKNİKERİ

Başvuracak adayların Üniversitelerin   Önlisans

Bilgisayar Donanım / Teknolojisi Teknikeri

Bilgisayar Operatörlüğü Teknikeri 

Bilgisayar Programcılığı Teknikeri 

Bilgisayar Programcısı

Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri  

Bilgisayar Teknolojisi Ve Programlama Teknikeri bölümlerinin herhangi birinden mezun olması gerekmektedir.      

        Ayrıca konu ile diğer duyurular İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün (rize@tarımorman.gov.tr)internet adresinde ilan edilecek olup  TEBLİGAT MAHİYETİNDE YAYINLANACAKTIR. Ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.Posta, kargo ve kurye ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

İrtibat: Köksal TEMİZKAN ( 0464 213 04 59 )

MUĞLA İL TARIM MÜDÜRLÜĞÜ SÜT VE ÜRÜNLERİ TEKNİKERİ

Süt ve Ürünleri Teknikerliği mesleğinde önlisans mezunu engelli personel alınacaktır. Mülakat yeri, tarih ve saati https://mugla.tarimorman.gov.tr adresinden duyurulacak ve TEBLİGAT MAHİYETİNDE YAYINLANACAKTIR. Ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır

İrtibat – Personel Ìşleri 0252 214 12 50

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here