NEREDE GÜZELİM ERKEKLERİMİZ

Bir kadın olarak soruyorum;  Ne oluyor Allah aşkına karşı cinslerimize böyle!

Sözünü ettiğim tüm erkekler,özelliklegençler ve kendini genç zannedenler.Asya ırkına ait genetikliğinden dolayı genellikle gür saçlı erkeklerimiz.Elbette buna lafım yok . Ama koyu renk sakallarıyla birlikte yüzünün neredeyse yüzde seksen beşi kıl içinde dolaşıyorlar.O yüzleri birbirlerinden ayırt etmek mümkün değil.

RobinsonCrousehavasında ,sanki bir yerlerde mahsur kalmış da hayatta kalmak için bir sürü mücadeleler vermiş bu asık suratlı dağ adamından hallice tipler sokaklarda sanki klonlanmış şekilde bazen beni ürkütüyor açıkcası.Tabii bu anlattığım tasvir vücutlarının baş kısmı.Kıyafetler ise kalçası dar vücuda oturan pantolonların yine daracık kesimle bilekte bitmesi hayli tuhaf duruyor.Hem dar hem de bilekte biten bu kısa pantolonlar, altına giyilen sporla klasik arası ayakkabılarla  çorapsız olarak  tamamlanıyor..

Tanrım!Üstü kabadayıvari alt tarafı ise yumuşakçalar sıska bir tavuk yaptı bu modacılar,güzelim Anadolu erkeklerini..

Siz siz olun sade ve geçmiş yılların  kazandırdığı klasik erkek modası çizgisinden ayrılmayın.Kadınlarda da var abuk moda diyeceksiniz ama,moda abuk bile olsa feminenliğinbir yerlerinden kurtarıyorlar.

Ne istiyorlar  erkeklerden,yoksa gizlikırık kalpli kadınlar ordusunun bir örgütünden mi oluşuyor bu modacılar.Zaten giyecekleri bir pantolon onunla da uğraşıp duruyorlar.Önce ağlarını sarkıttılar altlarına etmiş gibi.Hadi çok şükür artık donlarını  toparlıyorlar derken bellerini  göğüslerine çıkartıp paçalarını bileklerinin üzerine çıkartmaları da neyin nesi? Bu erillerimizle kim dalga geçiyor.

Böyle moda akımları yaratıp ,sonra da arkalarından eğleniyor mu bu örgüt acaba?!Erkeklerden intikam alma şekli mi bu..Kaş aldırmalar,manikür  yaptırmalar..Ne çok meraklısıymışsınız kadınlar gibi bakımlı olmanın..

Sayın baylar;modayı ve bakımlarımızı takip ettiğiniz ve bizzat üzerinizde uyguladığınız güzellik reçetelerinin empatilerini, kadınlar olarak  sizleri duygusal ve ruhsal dünyamızda da görmek isteriz..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here