KUŞADASI FOTOĞRAF VE SİNEMA DERNEĞİ(KUFSAD)'IN AYIN KONUĞU ETKİNLİĞİ KAPSAMINDA " ÜÇ ÇAĞDAŞ KADIN YAZARIMIZ " GÖSTERİSİ SERGİLENECEK. (ZAFER HACISALİHOĞLU/AYDIN-İHA) Kuşadası Fotoğraf ve Sinema Derneği'nin (KUFSAD) ayın konuğu etkinliği kapsamında "Üç Çağdaş Kadın Yazarımız" gösterisi sergilenecek.

FACEBOOK’TAN BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

-‘Üç Çağdaş Kadın Yazarımız’ gösterisi Kuşadası’nda 

Zafer Hacısalihoğlu 
AYDIN (İHA) – Kuşadası Fotoğraf ve Sinema Derneği’nin (KUFSAD) ayın konuğu etkinliği kapsamında “Üç Çağdaş Kadın Yazarımız“ gösterisi sergilenecek. 
Kuşadası Belediyesi ve KUFSAD işbirliği ile düzenlenecek gösterisi İbramaki Sanat Galerisi’nde 12 Temmuz Cuma günü saat 19.30’da gerçekleştirilecek. 
KUFSAD Başkanı Levent Köylü, ayın konuğu etkinliğini periyodik olarak gerçekleştirdiklerini belirterek, “ Lütfi Özgünaydın ın daha önce İfsak ta yaptığı üç gösteri 12 Temmuz Cuma Günü Saat 19.30 da Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisinde sunulacak. Etkinliğimiz bırasında çağdaş üç kadın yazarımız Zeynep Oral-Ayşe Kulin- İnci Aral gösterisini gerçekleştirecek ve söyleşi yapacak. Kuşadası Belediyesi’nin de katkılarıyla böylesine anlamlı ve önemli bir gösteriyi Kuşadası’nda gerçekleştirecek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm sanatseverleri etkinliğe katılmaya davet ediyorum “ dedi. 
(ZH-MB-Y) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here