İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TUNÇ SOYER, BELEDİYEDEKİ OFİSLERE ASILAN FOTOĞRAFLARININ ÇALIŞANLARIN ÇOCUKLARININ FOTOĞRAFLARIYLA DEĞİŞTİRİLMESİNİ İSTEDİ. TÜM PERSONELE YAZILI BİR MESAJ GÖNDEREN SOYER, "TEMENNİM; ÇALIŞMA ODALARINIZDA BENİM FOTOĞRAFLARIM YERİNE ULU ÖNDER ATATÜRK PORTRESİYLE BİRLİKTE SEVGİLİ ÇOCUKLARINIZIN FOTOĞRAFLARININ ASILI OLMASIDIR" DEDİ. (İHA/İZMİR-İHA) İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, belediyedeki ofislere asılan fotoğraflarının çalışanların çocuklarının fotoğraflarıyla değiştirilmesini istedi. Tüm personele yazılı bir mesaj gönderen Soyer, "Temennim; çalışma odalarınızda benim fotoğraflarım yerine Ulu Önder Atatürk portresiyle birlikte sevgili çocuklarınızın fotoğraflarının asılı olmasıdır" dedi.

– Soyer’den ‘fotoğrafımı kaldırın çocuklarınızın resimlerini asın’ mesajı 
– Başkan Soyer: “Çalışma odalarınızda benim fotoğraflarım yerine Ulu Önder Atatürk portresiyle birlikte sevgili çocuklarınızın resimlerini asın” 

İZMİR (İHA) – İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, belediyedeki ofislere asılan fotoğraflarının çalışanların çocuklarının fotoğraflarıyla değiştirilmesini istedi. Tüm personele yazılı bir mesaj gönderen Soyer, “Temennim; çalışma odalarınızda benim fotoğraflarım yerine Ulu Önder Atatürk portresiyle birlikte sevgili çocuklarınızın fotoğraflarının asılı olmasıdır” dedi. 
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, belediye hizmet binalarındaki çalışma odalarına görevdeki başkanların fotoğrafının asılması uygulamasına son verilmesini istedi. Tüm belediye personeline yazılı bir mesaj gönderen Başkan Soyer, şu ifadelere yer verdi: 
“Değerli çalışma arkadaşlarım, birlikte çıktığımız bu yolda karşılaştığımız en zorlu ve kritik anlarda ihtiyaç duyduğumuz şey İzmir ve İzmirlilerin geleceğine ilişkin karar veriyor olmanın sorumluluğunu hatırlatacak çocuklar olmalı; çünkü gelecek onların ve gerçekte aldığımız her bir karar onlara ait. Ben de bu süreçte arkamda bir çift mavi göz ve çocuklarımızın gözlerindeki hep var olmasını istediğim pırıltının sorumluluğu ile çalışmalarımı heyecanla sürdürüyorum. Bu vesileyle temennim, çalışma odalarınızda benim fotoğraflarım yerine Ulu Önder Atatürk portresiyle birlikte sevgili çocuklarınızın fotoğraflarının asılı olmasıdır. Bu güç ve ilham bize yeter.” 
(HG-SO-Y) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here