AKASYA YAZ TATİLİNİN ARDINDAN ŞEHRE DÖNEN İSTANBULLULAR İÇİN SOKAK LEZZETLERİ FESTİVALİ'Nİ YENİDEN DÜZENLEDİĞİNİ DUYURDU. 14-15 EYLÜL TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞECEK OLAN FESTİVAL, TÜRK MUTFAK KÜLTÜRÜNÜN SOKAK LEZZETLERİ SUNULACAK. (İHA/İSTANBUL-İHA) Akasya yaz tatilinin ardından şehre dönen İstanbullular için Sokak Lezzetleri Festivali'ni yeniden düzenlediğini duyurdu. 14-15 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan festival, Türk mutfak kültürünün sokak lezzetleri sunulacak.

FACEBOOK’TAN BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

– İstanbullular için Sokak Lezzetleri Festivali’ni yeniden düzenliyor
– Festival’de Dünya Basketbol Şampiyonası Finali izlenecek

İSTANBUL (İHA) – Akasya yaz tatilinin ardından şehre dönen İstanbullular için Sokak Lezzetleri Festivali’ni yeniden düzenlediğini duyurdu. 14-15 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan festival, Türk mutfak kültürünün sokak lezzetleri sunulacak.

Yaz tatilinin ardından şehre dönen İstanbullular için Akasya Sokak Lezzetleri yeniden kapılarını açıyor. Yapılan bilgilendirmede; birbirinden lezzetli yemeklerin sunulacağı Akasya Sokak Lezzetleri Festivali, 14-15 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek. Akasya’daki Retro Lunapark’ta düzenlenecek ve Türkiye’nin çeşitli yörelerine ait lezzetlerin tecrübe edileceği festivalde; keyifli atölye çalışmaları ve müzik performansları da iki gün boyunca herkesin katılımına açık olacak.

Festivalde Dünya Basketbol Şampiyonası finali izlenecek
Sokak Lezzetleri Festivali’nin ikinci gününde Çin’den dünyaya yayılacak olan basketbol heyecanı da duyulacak. Dünyanın en büyüğü olmak için sahaya çıkacak basketbol takımları kıyasıya mücadele ederken, final maçını izlenmesi için platform kurulacak.
(EE-E)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here