TURUNCU EKSTRA KAPSAMINDA İHTİYAÇ KREDİSİNDE NAKİT İADE AVANTAJI İLE DÜŞÜK FAİZ YANSIMASININ FİNANS SEKTÖRÜNDE İLK KEZ HAYATA GEÇTİĞİNİ İFADE EDEN ING TÜRKİYE BİREYSEL BANKACILIK GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ALPER GÖKGÖZ, "TURUNCU EKSTRA'DA ODAĞIMIZ TAMAMEN MÜŞTERİ İSTEK VE BEKLENTİLERİ. MÜŞTERİLERİMİZE YEPYENİ AVANTAJLAR SAĞLAMAK İÇİN İNOVATİF ÜRÜN VE HİZMETLER GELİŞTİRİYOR, SEKTÖRDE İLK OLAN UYGULAMALARI HAYATA GEÇİRİYORUZ" DEDİ. (İHA/İSTANBUL-İHA) ING Türkiye'nin hayata geçirdiği tasarruf odaklı yenilikçi programı Turuncu Ekstra, ihtiyaç kredisinde yeni bir uygulama ile ING müşterilerinin ödediği kredi taksitlerini düşürüyor.

FACEBOOK’TAN BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

– ING Türkiye’den yeni uygulama

İSTANBUL (İHA) – ING Türkiye’nin hayata geçirdiği tasarruf odaklı yenilikçi programı Turuncu Ekstra, ihtiyaç kredisinde yeni bir uygulama ile ING müşterilerinin ödediği kredi taksitlerini düşürüyor.

ING Türkiye, Turuncu Ekstra programı kapsamında ihtiyaç kredisi taksit tutarını düşüren bir uygulamayı hayata geçirdi. Yapılan açıklamaya göre ING, müşterilerinin ödediği kredi taksitlerini düşürecek.
Turuncu Ekstra kapsamında ihtiyaç kredisinde nakit iade avantajı ile düşük faiz yansımasının finans sektöründe ilk kez hayata geçtiğini ifade eden ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, “Turuncu Ekstra’da odağımız tamamen müşteri istek ve beklentileri. Müşterilerimize yepyeni avantajlar sağlamak için inovatif ürün ve hizmetler geliştiriyor, sektörde ilk olan uygulamaları hayata geçiriyoruz” dedi.
Turuncu Ekstra ile müşterilere yeni ve çok avantajlı hizmet ve çözümler sunmaya devam edeceklerinin altını çizen Gökgöz, “Turuncu Ekstra ile sunduğumuz birikimlere ek faiz, ücretsiz bankacılık işlemleri, indirimler ve nakit iade avantajı ile hem müşterilerimizin kişisel bütçesine hem de ülkemiz ekonomisine katkı sağlıyor olmaktan memnunuz” değerlendirmesinde bulundu.
(EE-E)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here