KASTAMONU'NUN DADAY İLÇESİNDE GEÇİLEN GÜNLERDE MEYDANA GELEN TRAFİK KAZASINDA ÖLEN 1 YAŞINDAKİ BEBEK YUSUF EYMEN DABAN İLE AMCASI HÜSEYİN DABAN GÖZYAŞLARI ARASINDA TOPRAĞA VERİLDİ. (SERKAN YILMAZ/KASTAMONU-İHA) Kastamonu'nun Daday ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 1 yaşındaki bebek ile amcası, gözyaşları arasında toprağa verildi.

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu’nun Daday ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 1 yaşındaki bebek ile amcası, gözyaşları arasında toprağa verildi.
Kaza, geçtiğimiz Cuma günü Daday ilçesinde karayolunun 3. kilometresinde meydana gelmişti. Meydana gelen kazada 1 yaşındaki Yusuf Eymen Daban ile amcası Hüseyin Daban (63) hayatını kaybetmişti. Ölenler için Daday Merkez Kolukaraoğlu Camii’nde cenaze namazı kılındı. CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı’nın yanı sıra çok sayıda siyasetçi ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de katıldığı cenaze namazında gözyaşları sel oldu. Amca ve yeğeninin cenazeleri Sorkun köyünde gözyaşları arasında defnedildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here