ÇOCUKLARIN SEVEREK İZLEDİĞİ CARTOON NETWORK KANALININ İLK TÜRK ÇİZGİ FİLMİ OLAN KRAL ŞAKİR, ADANA OPTİMUM ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE MERKEZİ'NDE MİNİKLERLE BULUŞACAK. (İHA/ADANA-İHA) Çocukların severek izlediği Cartoon Network kanalının ilk Türk çizgi filmi olan Kral Şakir, Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi'nde miniklerle buluşacak.

FACEBOOK’TAN BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

– Sevilen animasyon karakterleri çocuklarla buluşacak

ADANA (İHA) – Çocukların severek izlediği Cartoon Network kanalının ilk Türk çizgi filmi olan Kral Şakir, Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde miniklerle buluşacak.
Varol Yaşaroğlu tarafından hayat bulan ilk olarak TV’de çizgi film olarak yayınlanan ardından beyaz perdeye ve tiyatro sahnesine uyarlanan Kral Şakir ve arkadaşı Fil Necati, Optimum’da düzenlenecek etkinlikte minik sevenleriyle tanışacak.
Komik diyalogları ve heyecanlı maceralarıyla çocukların kalbini kazanan Kral Şakir ve Fil Necati, 5-6 Ekim tarihlerinde düzenlenecek organizasyonda, AVM’nin minik ziyaretçilerine unutamayacakları anlar yaşatacak.
2 gün boyunca 14.00-16.00-18.00 saatlerinde, ücretsiz olarak gerçekleştirilecek etkinlikte Kral Şakir ve Fil Necati sahne şovları ve hikayeleriyle yine çocukları kendilerine hayran bırakacak.
(SER-ADN-Y)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here