ANTALYA'NIN ALANYA İLÇESİNDE BU YIL 29. DÜZENLENEN VE 2 SÜRECEK OLAN TRİATLON YARIŞLARI YAŞ GRUPLARI AQUATLON YARIŞLARIYLA BAŞLADI. (ERDAL ANAK/ANTALYA-İHA) Antalya'nın Alanya ilçesinde bu yıl 29. düzenlenen ve 2 sürecek olan triatlon yarışları yaş grupları aquatlon yarışlarıyla başladı.

FACEBOOK’TAN BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

– Alanya Triatlon’da 50 ülkeden bin sporcu ter döküyor

Erdal Anak
ANTALYA (İHA) – Antalya’nın Alanya ilçesinde bu yıl 29. düzenlenen ve 2 sürecek olan triatlon yarışları yaş grupları aquatlon yarışlarıyla başladı.
Alanya Belediyesi’nin ev sahipliğinde bu yıl 29. düzenlenen Alanya Triatlona 50 ülkeden bin sporcunun ter döktüğü yarışlar yaş grupları yarışlarıyla saat 07.30’da Galipdere Plajında başladı. Gün boyu süren organizasyon Aquatlon yarışlarıyla devam etti. Bu yıl 6 organizasyonu içinde barındıran ve tüm yaş gruplarından kategorilerin olduğu Alanya Triatlon 2019 yarışları 2 gün boyunca devam edecek. Yarışlarda Yıldızlar Kupası, Elitler Kupası, Paratriatlon Yarışı, Türkiye Yaş Grupları Kupası, Türkiye Minikler Kupası, Gençler Kupası’ndan oluşan 6 organizasyonların her birinde yüzlerce sporcu ter dökecek. Yarışmaların tamamlanmasının ardından saat 20.00’da düzenlenecek ödül töreninde gün boyu dereceye giren sporcular ödüllendirilecek. Yarışlar yarın saat 08.00’da paratriatlon yarışlarıyla başlayarak gün boyunca devam edecek.
(EA-OK-S)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here