SURİYE SINIRINA ÇOK SAYIDA ZIRHLI ARAÇ VE TANK SEVK EDİLDİ. ŞEHİR İÇİNDE İLERLEYEN TANKLAR, VATANDAŞLARIN SEVGİ GÖSTERİLERİ ARASINDA SINIR HATTINA GİRDİ. (BEKİR BASMACI - ŞİNASİ İNAN/ŞANLIURFA-İHA) Suriye sınırına çok sayıda zırhlı araç ve tank sevk edildi. Şehir içinde ilerleyen tanklar, vatandaşların sevgi gösterileri arasında sınır hattına girdi.

ŞANLIURFA (İHA) – Suriye sınırına çok sayıda zırhlı araç ve tank sevk edildi. Şehir içinde ilerleyen tanklar, vatandaşların sevgi gösterileri arasında sınır hattına girdi.
Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde zırhlı araç ve tank hareketliliği yaşandı. 3’üncü Hudut Alay Komutanlığından çıkan tanklar, şehir içinde ilerleyerek Suriye sınırına gitti. Tankların şehirde ilerlemesi sırasında vatandaşlar da büyük sevgi gösterisinde bulundu. Tankların üzerindeki askerler de kalabalığı selamladı. Suriye’nin Telabyad kentine doğru giden tanklar, Türkiye tarafındaki sınır hattına girerek ilerledi.

SURİYE SINIRINA ÇOK SAYIDA ZIRHLI ARAÇ VE TANK SEVK EDİLDİ. ŞEHİR İÇİNDE İLERLEYEN TANKLAR, VATANDAŞLARIN SEVGİ GÖSTERİLERİ ARASINDA SINIR HATTINA GİRDİ. (BEKİR BASMACI – ŞİNASİ İNAN/ŞANLIURFA-İHA) Suriye sınırına çok sayıda zırhlı araç ve tank sevk edildi. Şehir içinde ilerleyen tanklar, vatandaşların sevgi gösterileri arasında sınır hattına girdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here