İHRACAT FAZLASI ALTIN VE PIRLANTA ÜRÜNLERİN TÜKETİCİLERLE BULUŞACAĞI TÜRKİYE'NİN İLK "MÜCEVHER FESTİVALİ" 20 ARALIK'TA ATAŞEHİR'DEKİ WATERGARDEN İSTANBUL'DA BAŞLIYOR. (İHA/İSTANBUL-İHA) İhracat fazlası altın ve pırlanta ürünlerin tüketicilerle buluşacağı Türkiye'nin ilk "Mücevher Festivali" 20 Aralık'ta Ataşehir'deki Watergarden İstanbul'da başlıyor.

FACEBOOK’TAN BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İhracat fazlası altın ve pırlanta ürünlerin tüketicilerle buluşacağı Türkiye’nin ilk “Mücevher Festivali” 20 Aralık’ta Ataşehir’deki Watergarden İstanbul’da başlıyor.
Türk mücevher sektörünün ilk Mücevher Festivali, 20 – 31 Aralık tarihleri arasında İstanbul Batı Ataşehir’deki Watergarden İstanbul’da düzenlenecek.

İhraç fazlası mücevherler, özel fiyatlarla
Festival boyunca stoklarla sınırlı olacak ürünler, 300 TL’den başlayan çok özel fiyatlarla kredi kartına 8 taksit imkânıyla satışa sunulacak. Festival kapsamında her 25. müşteriye, bir adet pırlanta kolye hediye edilecek.
Roberto Bravo, Regold, Hoşgör, Haydan, Motif ve Tekila Kuyumculuk, Türkiye’de bir ilke imza atarak Watergarden İstanbul’da ihraç ettikleri altın ve pırlanta mücevherleri tüketicilerle buluşturacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here