CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN TARAFINDAN ÖN GÖSTERİMİ YAPILAN TÜRKİYE'NİN EN ÖNEMLİ MİLLİ PROJELERİNDEN YERLİ OTOMOBİL VATANDAŞLAR TARAFINDAN BEĞENİYLE KARŞILANDI. TÖREN SONRASI YERLİ OTOMOBİLİ İNCELEYEN VATANDAŞLAR OTOMOBİLİN OLDUKÇA GÜZEL TASARLANDIĞINI DİLE GETİRDİ. (SAMET KAHRAMAN/KOCAELİ-İHA) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ön gösterimi yapılan Türkiye'nin en önemli milli projelerinden yerli otomobil vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılandı. Tören sonrası yerli otomobili inceleyen vatandaşlar otomobilin oldukça güzel tasarlandığını dile getirdi.

FACEBOOK’TAN BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ön gösterimi yapılan Türkiye’nin en önemli milli projelerinden yerli otomobil vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılandı. Tören sonrası yerli otomobili inceleyen vatandaşlar otomobilin oldukça güzel tasarlandığını dile getirdi.

Türkiye’nin en önemli milli projeleri arasında yer alan yerli otomobil Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Gebze Bilişim Vadisi’nde tanıtıldı. TOGG Grubu tarafından yapılan yerli otomobilin ön gösteriminin ardından programa katılan davetliler yerli otomobili yakından inceleme fırsatı buldu. Sahneye çıkan vatandaşlar yerli otomobil ile aynı karede fotoğraf çektirebilmek için adeta birbirleriyle yarışırken, üretilen yerli otomobil vatandaşlar tarafından beğeni topladı.

“60 yıldır bunu bekliyoruz”
Törenin ardından aracı inceleyen Yusuf Akdoğan, “Cumhurbaşkanımızın önderliğinde yapılmış olan bu araca son derece mükemmel bir şekilde buldum. Harika” dedi. Furkan Çakar isimli bir vatandaş ise, “Araba bence hem görünüm olarak hem özellikler olarak gayet iyi. Ayriyeten kendi kapasitesine göre büyük ve geniş bir araba. Bence yeterli. Performansını da satışa sunulduğunda göreceğiz artık” ifadelerini kullandı. Öğrenci olduğunu söyleyen Talha Bergin ise, “Çok güzel. Dizaynı, iç ve dış tasarımı çok güzel. Arabayı görüp, fotoğraf çektik. İlk defa böyle bir alana gidiyoruz. Araba muhteşem. 60 yıldır bunu bekliyoruz. Devrim aracını yapamadık ama inşallah bunu yapmayı umut ediyoruz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here