RAFADAN TAYFA 2: GÖBEKLİTEPE FİLMİNİN KARAKTERLERİ, AXİS İSTANBUL VE AXİS KAĞITHANE AVM'DE MİNİK ZİYARETÇİLERİYLE BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR. (İHA/İSTANBUL-İHA) Geçtiğimiz günlerde gösterimi yapılan Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe filminin karakterleri, Axis İstanbul ve Axis Kağıthane AVM'de minik ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

FACEBOOK’TAN BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Geçtiğimiz günlerde gösterimi yapılan Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe filminin karakterleri, Axis İstanbul ve Axis Kağıthane AVM’de minik ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.
Vatan Caddesi ile E5’in kesiştiği noktada, Bayrampaşa Metro İstasyonu’nun hemen yanında bulunan Axis İstanbul AVM ve Cendere yolu üzerindeki merkezi konumuyla Axis Kağıthane AVM’de yılın ilk etkinliği yine çocuklarla başlıyor. Çocukların severek izlediği Rafadan Tayfa’nın ikinci filmi Göbeklitepe ekibi hem Axis İstanbul AVM’de hem de Axis Kağıthane AVM’de sahne alacak. Gösteride çocuklar, Rafadan Tayfa’nın 6 karakteriyle birlikte şarkılar söyleyecek ve sonrasında imza günü etkinliğiyle eğlence hız kesmeden devam edecek.
Göbeklitepe’yi keşfederek yaptıkları kazılarla yolculuklarını fantastik bir maceraya dönüştüren Tayfa ekibi, 4 Ocak Cumartesi 13.00, 15.00 ve 17.00 seanslarında Axis İstanbul AVM’de, 5 Ocak Pazar günü ise yine aynı seanslarda Axis Kağıthane AVM’de minik izleyicileriyle buluşacak. Etkinliğe katılım ücretsiz olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here