TURKCELL'İN DİJİTAL TV PLATFOMU TV+, ÖĞRENCİLERİN SÖMESTR TATİLİNİ EĞLENEREK GEÇİRMELERİ İÇİN ÇOCUK KANALLARINI TÜM ÜYELERİNE AÇACAĞINI DUYURDU. (İHA/İSTANBUL-İHA) Turkcell'in dijital TV platfomu TV+, öğrencilerin sömestr tatilini eğlenerek geçirmeleri için çocuk kanallarını tüm üyelerine açacağını duyurdu.

FACEBOOK’TAN BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Turkcell’in dijital TV platfomu TV+, öğrencilerin sömestr tatilini eğlenerek geçirmeleri için çocuk kanallarını tüm üyelerine açacağını duyurdu.

Turkcell’in dijital TV platfomu TV+, minik izleyicilerini sömestr tatilinde çok eğlendirecek bir karne hediyesi hazırladığını açıkladı. Yapılan bilgilendirmede platform, 20-26 Ocak tarihleri arasında çocuk kanallarını tüm üyelerine hediye edecek. Geçtiğimiz yıl en çok çocuklara yönelik dizilerin izlendiği TV+’ın kanalları arasında yer alan Disney Channel, Disney Junior, Cartoon Network, Baby TV, Duck TV, Minika Çocuk, Minika Go ve TRT Çocuk HD, bir hafta süresince ücretsiz izlenebilecek.
Öte yandan, minik kullanıcıların tercihlerine göre seçilen Harry Potter Serisi, 4N1K, Tad the Lost Explorer and the Secret of King Midas, The Lion King, Kral Şakir, The Lego Movie ve Wall-E gibi yapımlar da izlenebilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here