Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu’nun Yaz 2020 Eğitim Programı için başvurular açıldı. Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenecek ve 6 – 13 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek olan programda Boğaziçi Üniversitesi’nden ve diğer üniversitelerden önde gelen akademisyenler ve uzmanlar ders verecek.

Okulumuzun yaz programına, hâlihazırda siyasi partilerde, sivil toplum örgütlerinde ve yerel yönetimlerde çalışmakta olan veya çalışmayı planlayan 25-35 yaş arasındaki gençler başvurabilir.

Programımız 35 kişiliktir. Gelen başvurular arasında bir değerlendirme yapılacak ve İstanbul ile Ankara dışındaki şehirlerden gelen başvurulara öncelik verilecektir. Katılımcıların konaklama, yol ve yemek masrafları Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu tarafından karşılanacaktır.

Yaz 2020 Eğitim Programı için başvurular 29 Nisan 2020 tarihi itibariyle açılmış olup, 21 Mayıs 2020, saat 18.00′e kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların www.avrupasiyasetokulu.org adresinde yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. İlk aşamayı geçen adaylar 31 Mayıs 2020, Pazar günü internet üzerinden yapılacak olan sınava davet edileceklerdir. Sonuçlar 12 Haziran 2020 tarihine kadar e-mail yoluyla bildirilecektir.

Önemli uyarı!

Ülke ve dünyadaki halk sağlığı gelişmelerinin, eğitimin 6-13 Eylül tarihlerinde yapılmasını imkansız kılması durumunda, azami zaman öncesinde programa kabul edilen katılımcılar haberdar edilecektir.

Başvurular ile ilgili detaylı bilgi için websitemizi ziyaret edebilir ve tanıtım filmimize göz atabilirsiniz.

Facebook | Twitter | Instagram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here