Güvercin ve Toplum Gönüllüleri Vakfı ortak bölgesinde tasarlamak Dove Özgüven Projesi, üçüncü yılda çevrimiçi (çevrimiçi) uygulamalar için 9. sınıf ortamında ile buluşuyor.

Projenin Amacı!

Dove Özgüven Projesi, 15 yaş grubu 9. sınıf öğrencilerini,  dayatılan fiziksel görünüş ideallerinin olumsuz etkilerinden kurtararak; kendi kendine, kimlikleri ve yetenekleri üzerine kurulu bir özgüven inşa etmeleri yolunda desteklenmektedir.

90 dakika sürecek olan tek oturumluk ‘KENDİN OL!’ Uygulaması; özgüven odaklı, özgüvenimizi doğru temeller üzerine inşa etmek ve pekiştirmek üzerine kuruludur. Bu buluşmalarda; videolar izleyerek, grup çalışmaları ve bireysel çalışmalar yapıyor güvenlik, medya, medyanın ideal görünüme etkisi, beden odaklı konuşma gibi kullanın gençlerin farkındalık kazanma ve güçlenmesine destek olacağız.

Nasıl Olacak!

Özgüven Kavramsal, Ergenlerle Çalışma ve İletişim, Kolaylaştırıcılık Becerileri, Ekip Çalışması ve Modül Uygulamaları temalarında eğitim alanı Toplum Gönüllüsü gençler, daha önce liselerde yüz yüze gerçekleştirmek için kullanın, 9.

Yakınlaştırma üzerinden gerçekleştirilecek uygulamalar, 20 – 30 kişilik kullanımı için iki Toplum Gönüllüsü

Dove Özgüven Projesi ‘KENDİN OL!’ fotoğraflar, 1 Temmuz’dan itibaren başlayacak ve yaz dönemi boyunca devam ediyor. Sınıf kontenjanları sınırlı olduğu için başvuru önceliğine göre sınıflar oluşturulacak; gün ve saati sizlere 3 gün öncesinden bildireceğiz.

‘Ben de bu uygulamalara göre istiyorum!’ diyorsan önerilen bağlantıdan başvuru formunu doldurman yeterli…

Başvuru için tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here