“Özgür Zihinler, Cesur Girişimler”

Girişimciliğin önemini bilen ve değişimin anahtarı olduğuna inanan iş insanları ve fikir önderleri tarafından kurulan Girvak, girişimcilik kültürünün yaygınlaşması ve girişimciliğin gençler arasında bir kariyer seçeneği haline gelmesi amacı ile çalışıyor.

Girişimcilik potansiyeli yüksek olan gençler için özel olarak dizayn ettiğimiz Fellow Programı ve GİRVAK ailesinin Fellow’u olmak için hazır mısın?

Yapacağın bu başvuru ile kendin için eşsiz bir yolculuğa başlıyor olabilirsin! 5 aşamalı zorlu ama öğretici seçim sürecimizin sonunda Fellow olmanı çok isteriz, şimdiden başarılar dileriz. Hibrit Model ile hem online hem de offline olarak içeriklere, uzmanlara, eşsiz bir networke, yenilikci metodları deneyimleme şansına sahip olabileceksin, peki gerçekten hazır mısın?

Eğer hazırsan tek yapman gereken 1. aşama başvuru formunu doldurmak ve sürecini buradan takip etmek. Başvuru ekranın kapansa, internet kesilse de sistem başvurunu otomatik olarak kaydedecek. Süreçte, tüm aşamalar için sana sistem üzerinden bilgilendirme mesajları göndereceğiz. Başvurun sonucunda yapılan değerlendirmeyi yine bu sistem üzerinden görebileceksin.

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here