İnovasyon, Ar-Ge, tasarım ve markalaşma çalışmalarına odaklanan Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Türk Ekonomi Bankası ortaklığıyla yürütülen TİM – TEB Girişim Evleri ile,

teknoloji şirketlerinin sürdürülebilirliğini ve hızla büyümesini sağlamaya yönelik inkübasyon, hızlandırma ve büyüme aşamalarındaki özgün programları ile 2015 yılından bu yana girişimcilik ekosistemine katkı sağlamaktadır.

TİM – TEB Girişim Evleri ekosistemdeki büyük kapasitesi ve tüm taraflarla olan güçlü ilişkileri sonucunda hem kamu hem de özel yatırım gruplarıyla girişimcileri en geniş biçimde buluşturmaktadır.

Bugüne kadar 935 teknoloji odaklı girişimciye destek verilmiş, 5.000’e yakın öğrenci programlara katılmıştır.

Destek verilen girişimciler, kamu fonlarından 131 Milyon TL, özel yatırım kuruluşlarından 209 Milyon TL olmak üzere toplam 340 Milyon TL seviyesinde yatırım almayı başarmıştır.

2019 yılında toplam 50 milyon dolar ihracat gerçekleştirmiştir. TİM – TEB Girişim Evi programlarında yer almış girişimler bugün 7.209’un üzerinde istihdam sağlamaktadır.

Programlara katılan girişimciler, alanında uzman danışmanlarla çalışma, ürün ve hizmetlerini iş dünyasına sunma,

kurumsal firmalarla işbirliği yapma, yatırımcılarla buluşma, ulusal ve uluslararası etkinliklerde yer alma gibi birçok olanaktan faydalanmaktadır.

TİM-TEB Girişim Evleri ile 2020 yılında da girişimcilik ekosistemine ve teknogirişimcilere İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Gaziantep, Denizli ve Mersin’de katkı verilmeye devam edilecektir.

2020 2.Dönem Start Up ve Level Up programlarına katılmak için başvurunuzu 3 Temmuz’a kadar http://timlegirisim.com/tr/default.html üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi için: Cem Yüceer

E-posta: c.yuceer@girisimmerkezi.com

Tel:+90 (545) 830 05 81

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here