Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) tarafından, 20 Ağustos 2020 Perşembe günü 11:00 – 12:00 saatleri arasında Zoom üzerinden, “Avrupa Birliği Mali Yardımlarının Geleceği” konulu online konferans düzenlenecektir.

Konuşmacı: Bülent Özcan – T.C. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü

Katılımcılarımızın 19 Ağustos 2020 Çarşamba günü saat 17:30’a kadar kayıtlarını tamamlamaları beklenmektedir.

Katılım kaydınıza istinaden, etkinlik günü e-posta adresinize ve cep telefonu numaranıza video konferansa katılabileceğiniz bağlantı adresi iletilecektir.

Konuşmacımız tarafından cevaplanmasını istediğiniz, konuya ilişkin sorularınız var ise aşağıdaki formda yer alan ilgili kısımları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.

*Ege İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlenecek video konferansa katılım sağlamak isteyen kişilerin kişisel verileri Zoom uygulaması aracılığıyla canlı video konferans görüşmesinin işleyişinin takibi amacıyla sınırlı olarak kullanılır. İleteceğiniz ve uygulama tarafından alınan diğer veriler uygulama sunucuları bulut ortamında bulunduğundan yurtdışına aktarılmış olacaktır. Zoom aracılığı ile video konferansa katılarak verilerinizin yurtdışına aktarılmasına onay verdiğiniz kabul edilir.

Kayıt için tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here