Türkiye Yeşilay Cemiyeti olarak ilkini 06-07 Haziran 2020 tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz “Pandemi ve Sonrasında Okul Fobisi ve Davranışsal Bağımlılıklarla Mücadele Eğitim Programı”mızın ikincisini 20-21 Ağustos 2020 tarihlerinde 5000 kişilik bir kontenjanla gerçekleştiyoruz.

Pandemi sürecinde en çok etkilenebilecek grup olan çocuklarımızla çalışan PDR / Psikoloji uzmanları ve öğretmenlerimize yönelik olarak hazırladığımız eğitim programımızda Prof. Dr. Mücahit Öztürk, Prof. Dr. Eyüp Sabri Ercan, Doç. Dr. Vahdet Görmez, Doç. Dr. Nusret Soylu, Doç. Dr. Senem Başgül, Dr. Mehmet Dinç ve Uzman Psikolog Melike Şimşek eğitim verecekler.

Türkiye Yeşilay Cemiyeti olarak 100. Yılımızda ülkemiz ve insanımız için çare olmaya, çözümler üretmeye ve sağlıklı yarınlar için yol göstermeye devam ediyoruz.

——————————————

Eğitime Zoom üzerinden katılım için kayıt yaptırılması gerekmektedir.
Eğitime Zoom Webinar üzerinden katılım 5000 kişi ile sınırlıdır. Bu nedenle eğitime ilk kayıt yaptıran ve webinara giriş yapan 5000 kişi katılabilecektir. Tüm katılımcılarımıza webinar sonrası online katılım belgesi verilecektir.

Önemli Not: Kayıt esnasında mail adresinizi doğru girdiğinizden emin olunuz. Kişiye özel webinar giriş linkiniz email adresinize kayıt sonrası otomatik olarak gönderilecektir.

Eğitim sonunda verilecek olan katılım belgesini alabilmek için oturumların %70’ine katılım zorunludur.

Kaydınız Yapmak için Tıklayınız

KVKK metni (Kişisel Verilerin Kurunması Kanunu) için tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here