5. dönemine hazırlanan ve tamamen gönüllü olarak düzenlenen sosyal sorumluluk projesi University4Society Girişimcilik Programı’nın yeni dönem temsilcilik başvuruları uzatıldı!

University4Society, Türkiye’nin En Geniş Kapsamlı Girişimcilik Programı olma yolunda devam etmektedir. Şimdiye kadar Türkiye’nin 7 bölgesinde, 40 şehirde ve 80 üniversitede etkinlikleri gerçekleşen, her geçen gün bu sayıyı artırarak büyüyen ve geçtiğimiz dönemde de globale açılan bir girişimcilik programıdır.

University4Society Girişimcilik Programı, üniversite etkinlikleri (Bootcamp, Startup War ve SpeakUp), hızlandırma programı ve demo day olmak üzere 3 aşamadan oluşmaktadır.

Üniversite etkinliklerinden çıkan ekipleri 4 aylık hızlandırma programına dahil ediyor sonrasında da girişimcileri demo day de sunum gerçekleştirmelerini sağlıyor ve ekosisteme dahil ediyor. Böylece illerdeki ve üniversitelerdeki öğrencileri girişimcilik yolunda eğitiyor ve destekliyor.

Aynı zamanda üniversitesinde University4Society Girişimcilik Programını düzenleyen ve temsilcisi olan kişileri LETS Academy adındaki yetenek geliştirme programına alarak kariyer anlamında gelişmelerini sağlıyor.

University4Society programı girişimci olarak hayallerini gerçekleştirmek isteyen tüm üniversite öğrencilerini bekliyor. Siz de bu oluşumun bir parçası ve temsilcisi olarak girişimcilik ekosistemini şekillendirmek istiyorsanız BURAYAtıklayabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 27 Eylül 2020

University4Society hakkında daha detaylı bilgi ve takip için:

Web Sitesini incelemek için buraya tıklayın.

Instagram’da takip etmek için buraya tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here