DİJİTAL KAHRAMANLAR

Etkinlik tarihi 17-20 Aralık 2020

“Gönüllülük; insanın insanca yaşaması için gerekli inanç kalıplarının oluşturmaktır.”

Sınırları ortadan kaldıran Dijital Gönüllülük Sistemi e-Gönüllü ile bu kalıplarını ortaya çıkarmaya var mısın?

e-Gönüllü sivil toplum faaliyetlerinin dijitalleşmesine destek sağlayan bir sosyal girişimdir.

Covid19 ile beraber birçok sivil toplum faaliyeti dijitale taşındı. e-Gönüllü ve EntreCom’un düzenlediği Dijital Kahramanlar Bootcamp’ı ile beraber sivil toplumun dijital alanda güçlenmesine katkı sağlamak, dijital alanda yürütülebilecek sosyal sorumluluk çalışmaları oluşturmak, sivil toplum kuruluşları ve gönüllüler arasındaki etkileşimi artırmak ve dijital gönüllülük bilincinin yaygınlaştırılması hedeflenmektedir.

Dijital Kahramanlar Bootcamp’ına başvuru yapan katılımcıların eğitim, gençlik çocuk, sağlık, sürdürülebilirlik alanlarında kampanya çalışmaları, komünite bilinci, online eğitimler gibi dijital alanda yürütülebilecek sosyal sorumluluk çalışmaları oluşturmalarını ve yaygınlaştırmalarını hedeflemekteyiz.

Sivil Toplumu Güçlendirmek için düzenlenecek olan Dijital Kahramanlar Bootcamp’ı 17-20 Aralık tarihlerinde çevrimiçi platformlar üzerinden gerçekleşecektir.

Dijital gönüllülük maratonunda yer almak ve sivil toplumun dijital alanda güçlenmesinde katkı sağlamak isteyen herkesi bireysel veya takımıyla beraber 4 gün sürecek bu maceraya davet ediyoruz!

Başvuru herkese açıktır.

Son başvuru tarihi: 15 Aralık 2020

Eğitim yeri: Online

İletişim: merhaba@egonullu.com

İnternet adresimiz: egonullu.com

Dijital Kahramanlar Bootcampı Başvuru formu için tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here