Sırada ne var?

2020 yılı boyunca aklında bu soru olduğunu biliyoruz ve sorularına cevap vermek için geliyoruz. Bir öğrenci topluluğu olarak bu zorlu süreçten en iyi şekilde çıkarak krizi fırsata çevirmeyi görev edindik. Bu sene ise çok daha büyük bir etkinlikle karşınızdayız.

Karşınızda 13. online Bilişim Teknolojileri Zirvesi

BTZ her sene bir çok farklı sektörden liderleri ağırlayarak geleceğe yön veren isimleri bir araya getirir. Bu sene ise adına yakışır bir şekilde online’a adapte olduk. Online oturumlardan fuaye alanına, Sosyal Medya Ödüllerin’den Dijifikir’e her alanda son derece interaktif şekilde karşınızda.

Sosyal Medya Ödülleri, tam 10 senedir her yıl sosyal medyanın gözdesi isimlerin İTÜ’lü öğrencilerin oylarıyla seçilmesi ve oy alması ile gerçekleşiyor. Birbirinden harika isimler bu sene bir çok farklı konseptle birlikte BTZ’nin her gününde karşınıza çıkacak. Mini konserlerden soru cevaplara, instagram canlı yayınlarına kadar bir çok interaktif eğlence ile unutulmaz bir online ödül töreni bizlerle birlikte.

Dijifikir bu yıl 5. si İTÜ Çekirdek ana sponsorluğunda gerçekleştirilen e-iş fikri yarışmamız. 20 Aralık akşamı 5 finalistinin sunumu ve ödül töreni ile BTZ haftasına muhteşem bir nokta koyacağız.

BT Alanımız, büyük eksikliğini fark ettiğimiz etkileşim eksikliklerini sıfıra indireceğiz. Online dönem boyunca büyük bir düşüş yaşayan firma-öğrenci etkileşim oranını arttırmak için açtığımız online stantlarda şirketler ile birebir etkileşime geçebilir, sorular sorup etkinliklerine katılabilirsiniz.

Zamanın ötesinde olma misyonu ile geleceği bir tık uzağınıza getirdik. Sektörlerin geleceği ve nasıl konumlanacakları hakkındaki her şeyi sektörün geleceğini yönetenlerden duymak, BT alanımızda bulunan birçok firma ile bire bir görüşme imkanı kazanmak, mülakat simülasyonları ve staj imkanlarından faydalanmak için hemen kaydolun!

Kayıt için tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here