2014 Yılında Avrupa Gönüllü Hizmeti ile Yunanistan’a giden ve sonrasında e-ticaret alanında çalışmaya başlayan Şahin Uzunşimşek, e-ticaret farkındalık eğitiminde gençlerle buluşuyor.Eğitime başvuru yapmadan önce lütfen detayları okuyunuz ve KESİN katılım sağlayacaksanız başvurunuzu yapınız.  Eğitime başvurup, katılamayanlar SORGED’in 6 ay boyunca eğitim, etkinlik ve projelerinden yaralanamayacaktır.  Pandemi ile birlikte e-ticaret ve dijital pazarlama trendi yükseliyor. – Alıcı ve satıcı gözünden e-ticaret yolculuğu nasıl gerçekleşiyor? – Hangi teknolojiler kullanılıyor?  – E-ticaret alanındaki fırsatlar nelerdir? Bu soruların cevaplarını rakamlar ve örneklerler ile görmek ister misiniz? 

E-Ticaret Nedir?

Alışverişin internet ortamında yapılan halidir. Telefon, bilgisayar, tablet gibi cihazlar aracılığıyla istenen ürünün/hizmetin satın alınmasıdır. Günümüzde telefon ve internet kullanımının yaygınlaşmasıyla e-ticaret de artmaktadır.

Dijital Pazarlama Nedir?

Geleneksel pazarlama yöntemlerinin internet ortamında yapılmasıdır. Geleneksel pazarlama yöntemlerine göre avantajı takip edilebilir ve ölçümlenebilir olmasıdır. Şirketler kullandıkları reklam platformları ile kullanıcıların hareketlerini izleyebildikleri için daha kişiselleştirilmiş reklamlar kullanılmaktadır. Kullanıcılar ise kendileri için en uygun reklamı en doğru yerde görerek alışveriş yapmaya bir adım daha yaklaşmaktadır.

Farkındalık Eğitimi Nedir ve Kimler İçindir?

E-ticaret ve dijital pazarlama alanına ilgi duyan ve bu alana girmek isteyenlere temel bilgileri öğretmeyi hedefler. Bu alanda çalışmak istenmese bile reklam gören her müşteri bu teknolojilerin nasıl çalıştığını merak etmektedir. Bundan dolayı bu eğitim ile önünüze çıkan her şeyin tesadüf olmadığını öğrenebilirsiniz.

  • Hangi reklamları neden gördüğünü merak edenler
  • İnternet sitesindeki teknolojileri merak eden kullanıcılar
  • E-ticaret alanında çalışmak isteyenler
  • Dijital pazarlama alanında çalışmak isteyenler
  • E-ticaret ile ürün satmak isteyenler
  • Kendi sosyal medyasını başarılı yönetmek isteyenler

Eğitim Detayları:

– Eğitim 12 Aralık Cumartesi günü 19.00-21.00 saatleri arasında düzenlenecektir.

– Eğitim çevrimiçi Microsoft Teams programı üzerinden düzenlenecektir. 

– Kontenjan 100 kişi ile sınırlıdır.

– Eğitim ücretsizdir.

– e-Katılım Belgesi verilecektir.

– Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.

Son başvuru tarihi: 10 Aralık 2020 Saat: 20.00

Eğitime katılmak için ▶ bu formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here